INDIE – STAN UMYSŁU [FAKTY NIE MITY] MixFakt

 


Indie to zlepek niesamowitych faktów owiniętych w woal hinduizmu. Zapraszam na przygodę z Indiami.
Like:1923
Wyświetlenia:84254
Czas: 15:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

  1. Indie to kraj gdzie poziom syfu przekracza pojęcie przeciętnego mieszkańca Polski. Sranie i szczanie wszędzie na ulicach, niepojęte zwały gnijących śmieci na których żerują dzikie psy, koty i szczury. Ganges – święta rzeka, to wielki ściek gdzie w górze rzeki ludzie srają do wody i wrzucają zwłoki swoich bliskich gdzie poniżej używa się tej nieuzdatnionej wody do picia i mycia, jak równiez łowi się ryby gdy o burtę kutra uderza rozmiękłe ludzkie ciało. Zdarza się, że woda wyrzuca denata na brzeg, tam zostaje pożarty przez dzikie psy i na nikim nie robi to wrażenia. Chodząc po ulicach Delhi na każdym rogu są biedacy którzy umierają z powodu chorób, głodu i innego syfu, przy czym mijają ich całkiem bogaci indianie którzy mijają ich kompletnie zwyczajnie jak statystyczny Polak kiosk Ruchu. Do tego dochodzi ich absolutne zacofanie. Są niewykształceni, nie posiadają minimalnego pojęcia o świecie, wielu z nich to analfabeci, mimo to wszyscy równo chodzą czczić swoich bożków. Nie ma się co dziwić że chodzą uśmiechnięci. Nie mając jakiejkolwiek wiedzy małpa też chodzi wesoła.

  2. Indie? Nikt nic nie sprzata. Wyzsze kasty nie sprzataja po sobie bo jest to praca dla nizszych kast.. Dlatego wszedzie panuje syf, kupy? Co kilka centymentrow bo nie tylko ludzkie ale I psie, swinskie, krowie, malpie, wielbladze, it'd itd Jedna wielka kupiarnia. Plaze? Sluza jako toaleta, kazdy sra wszedzie. Bylem w Indiach 3 lata, widzialem wszystko. Eksploatacja jest potezna, 6 letnie dzieci w fabrykach z XIX wieku pracujace przy maszynach bez zabezpieczen… Kasty podludzi niedotykalnych, ot… kultura duchowa.

  3. My wszyscy europejczycy chcemy uchodzić za wykształconych i wszystkowiedzących a jeden po drugim powtarza bzdury . Mieszkańcy Indii nie są dzikusami, brudasami nikt nie sra na ulicach, nikt nie czci sracza. Problem w tym że mieszkańcy Indii są bardzo tolerancyjni . Są tu wszystkie religie świata i nikt nie walczy. Muzułmanin z Indii to co innego niż muzułmanin z Pakistanu. Przestańcie , proszę nie piszcie bzdur bez sprawdzenia. Ilu z Was było w Indiach ? Seria PRO100 zmoSTU bardzo mi sie podoba . Bardzo fajnie się to ogląda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także