IRAN – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Druga odsłona na temat Iranu, zapraszam. Muzyka:
Like:982
Wyświetlenia:23142
Czas: 14:15
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. byłem w iranie to jest kłamstwo ludzie nienawidza tam władz oraz arabów ( irańczycy to persowie ) oraz kobiety niechą zakrywać twarzy ! ale tam jest reżim nielubianego dyktaktora i silne napięcie wewnetrzne coś jak u nas za czasów PRL ale irańczycy so zaskakująco bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów każdy podchodzi do takiego i chce z nim porozmawiać i prawie zawsze sie pytają skad jesteś jak tam jest i wgll jest tam też w stolicy teheranie cmentarz polski ( w pełni chrześcijański nawet spory ) oraz bardzo czysty zadbany napewno lepiej niż 99% polskich a sami polacyh tam maja znakomitą opinie i są bardzo dobrze znani bo kiedyś iran przyjmował 200 tysiecy polaków którzy uciekali z zwiazku radzieckiego a ciekawostką jest to że np jak odwiedzisz irańczyka i odmówisz jedzenia to jest wielka zniewaga bo jako gospodarz musi cie nakarmić do syta i zapłacić albo odwieźć do domu

  2. 26. Udomowiono kozę… wiadomo po co… Bo jak ciapaty po obowiązkowym, wielokrotnym rypaniu dyńką w betonową posadzkę nie zdrzemnie się z przygodnie napotkanym jelonkiem wąskokopytnym, tuląc wargi swe do zapoconych jaj zwierzątka stajennego, co to nie ma ochoty na figle z turbaniastym, to z gruntu powstaje program jądrowy, wprost z gruczołów krocza Ajjatalaha?.. Ale co na to koza, która ma w żacholeckiej dupie, świerzbiącej upiornie (podobnie jak Rumcajsa, Hanke & Cypiska) uran i rozszczepianie atoma? Przecież ona chce trawkę skubnąć do woli, albo korkotrampki zdrowo przeżuć lub zesrać się po ludzku pod płotem. To już koza, to dzisiaj omszona chujoza bez dźwigni, resztek obiadowych ze szpinakiem u bródki i zapadni?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także