IRAN – HISTORIA PRAWDZIWA MixFakt

 


Czy karą za kradzież jest tylko obcięcie ręki? Jak wygląda sprawa rozwodowa? Bogata i niesamowicie fascynująca historia Iranu w dwóch częśćiach, oto …
Like:1118
Wyświetlenia:33361
Czas: 15:30
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

 1. Historia Iranu a prawidlowo Persji czesc pradawnej prawdziwej histori tego kraju znajdziesz w video Stworzenie narodu wybranego, ludzie tam mieszkajacy do dzis zachowali maralnosc , zachod wyprany na mozgach od 1000 lat przez watykan pod egida jewreji nie a juz zadnych zasad Putin powiedzial UPADA MORALNOSC W PANSTWIE UPADA PANSTWO

 2. 10:30 Fatalny błąd, mowa o objęciu władze przez Rezę Chana, a na zdjęciach jego syn, Reza Pahlawi. To on objął tron w 1941 roku po wymuszonej przez Brytyjczyków abdykacji ojca. W 1951 premier Mohammad Mosaddegh przeprowadził reformy, w tym upaństwowienie sektora naftowego, co wywołało wściekłość Brytyjczyków, przy pomocy USA (CIA) w 1953 obalona Mosaddegha, a szach objął rządy autorytarne, zakończone w 1979 roku rewolucją Islamską. Między rokiem 1941, a 1979 jest w Twoim filmie dziura, a te 38 lat to istotna część najnowszej historii Iranu.

 3. Warto odwiedzić ten kraj i porozmawiać z ludźmi tak chwilę dłużej.
  Bardzo mądrzy ludzie i czuć że mentalnie są nam bliscy, ludzie z zasadami którzy wierzą w coś więcej i nie mam nammysli religi.
  Kraj który jest izolowany przez usa po rewolucji w której to również udowlnldniono pracę amerykańskich agentów w ambasadzie.
  Dumny naród nie liże dupy nikomu.
  Nazywają Polskę Lechistan i to ciekawe bo właśnie taką nazwę miała Polak przed napadem i rzezią przez Watykan i chcestem 996 po którym Watykan przekłamuje historię podając że Polska istnieje od 996 a co wcześniej nas nie było?
  Irańczycy to jeden z nielicznych naród który po mimo inne religi okazuję nam Polską szacunek.
  Won z wszelkimi manipulacjami religijnymi to tylko zabiegi narzędzia do utrzymania władzy.
  Fajnie jest widzieć człowieka w człowieku.
  Pozdrawiam Polaków żygam na kościół i religię.

 4. ej ale w Iranie kobiety ubierają się dosyć swobodnie i jak im odpowiada.Cejrowski był przed irańską szkołą i dziewczyny były ubrane rozmaicie, jak chodził po ulicach to też tak było. To samo jak Fazowski jechał stopem przez Iran. No i Irańczycy to nie Arabowie, to Persowie i ponoć mocno sie obruszają jak określi sie ich arabami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także