Jaka jest idealna długość PENISA według kobiet oraz mężczyzn?

 

Mimo, że Polska w statystykach tak naprawdę zawyża średnią długości przyrodzenia, to twój penis i tak jest za krótki o 2 cm. Niestety.

Statystyczna długość męskiego członka w Polsce jest wyższa, niż na świecie. Jednak nie ma się z czego cieszyć, ponieważ dred.com, w swoich badaniach, nie mierzył prawdziwej długości przyrodzenia, lecz pytał w ankiecie o średnią i perfekcyjną długość penisa.

Okazało się, że badanie poskutkowało bardzo interesującymi wynikami,  więc…

#1. Twojego penisa od perfekcji dzielą 2 cm.

Przykro mi. Niestety to fakt. W każdym państwie wyniki były identyczne. Ankietowani na pytanie o średni rozmiar swojego przyrodzenia oraz długość, która ich zdaniem jest idealna odpowiadali, że powinien być większy. Właściwie to niezbyt wesołe, że ludzie zawsze chcą mieć więcej, a nie potrafią docenić tego co mają.

UWAGA! Tych 2 cm nie da się kupić przez te oferty co wyskakują wam w reklamach (hmm… ciekawe skąd one tam się znajdują? Ja nic nie wiem). Najlepiej to operacja, ale to jeśli macie miliony na koncie.

#2. Kobiety nie oczekują aż tak długich przyrodzeń jak mężczyźni.

Na wykresie poniżej można zauważyć rozkład oczekiwań dla ludności Ameryki Płn. i Europy włącznie. Widzimy jak na dłoni, że oczekiwania kobiet są mniej wygórowane niż mężczyzn. Mimo wszystko i tak do idealnej długości brakuje 2cm.

#3. Pod względem przypuszczeń, my, Polacy przodujemy. I to jak?

 

#4. Jak jednak sprawa ma się w rzeczywistości?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także