JANUSZ KORWIN MIKKE – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Najbardziej kontrowersyjny polityk polskiej sceny politycznej XX i XXI wieku w dziesięć minut. MOJE SOCIAL MEDIA …
Like:1770
Wyświetlenia:82572
Czas: 10:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

 1. Janusz Mikke, a nie Korwin Mikke. Nigdy w herbie Korwin nie było oszołomów o nazwisku Mike. Czy po wojnie Mikke. Janusz Mikke jest hochsztaplerem i oszustem, choć by w kwestii swojego pochodzenia.
  PS. Zagadka. Mikke znany jest z wytaczanych procesów… dlaczego nigdy nie wytoczył procesu za znieważenie kiedy ktoś kwestionował by jego szlachectwo "Korwin"?

 2. Każdy orze jak może. Od 1987 roku facet żyje na koszt podatnika. Pomimo nie dostania się do Sejmu, ale po przekroczeniu iluś tam promili, budżet gwarantuje finansowanie takich osobników. Inteligentny cwaniak. Kijewski to mały … przy nim.
  iLE trzeba kombinować by płacić takie alimenty jak Korwin? Podziwiam. Pan Janusz – człowiek orkiestra – zarabia na głupocie naszej. Pozdrwienia Panie Januszu.

 3. Drugi fakt trochę niedokładny, twierdzi że są średnio mniej inteligentne itd. Widać po jego stosunku do kobiet jak je ceni i szanuje, no nie mniej mógł trochę mniej drastycznie wyjaśnić dlaczego kobiety zarabiają na niektórych stanowiskach mniej 😀

 4. Korwin robi felietony dla młodych ojców, gdzie Kurwin ma 8 dzieci z czego kilka zrobionych bez ślubu. Nie no, nie ma to jak debil ma nauczać innych, dodatkowo Wojewódzki konkretnie go zgasił z niepełnosprawnością i pieknie krytykuje demokrację, gdzie jego chujowy ustrój, to marnotractwo hajsu, a jego fani to gimnazjum i sebixy oczekujący na legalizację swojej marihuanen.
  Dziękuję za uwagę, a filmik mógł być skrócony do 10 sekund – powiedzieć, że Korwin to debil z nielogicznym bełkotem, jedynie co potrafi to grać w brydża.

 5. Dlaczego tego filmiku pierdoli, że jedyną udaną inicjatywą UPR-u była uchwała lustracyjna? UPR miała wiele udanych inicjatyw – np. obywatelski projekt zmian w ustawach,
  pozwalający na dalsze sprowadzanie do Polski używanej odzieży, poparty przez wszystkie kluby i koła parlamentarne w Sejmie w 2002 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także