JAPONIA – FAKTY NIE MITY I MixFakt

 


Kraj kwitnącej wiśni skrywa wiele tajemnic, jej kultura fascynuje a religia chwyta za serce. Oto początek przygody krajoznawczej o Japonii. Pierwszy odcinek z …
Like:1624
Wyświetlenia:115515
Czas: 10:16
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. Film stworzony przez kogoś, kto nigdy nie był w Japonii, nic o niej naprawdę nie wie, absolutnie, a wręcz absurdalnie jej nie rozumie, ale próbuje być "fajnym". zdobywać łapki w górę i pierdolić głupoty w tym celu. JESTEŚ GORSZYM JABANDŹi, NIŻ MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ! JESTEŚ GORSZY, NIŻ ZWYKŁY ETA!

  2. Japończycy przed kąpielą biorą prysznic, do wanny wchodzą, gdy są już czyści. Dlatego powiedzenie, że kąpią się w tej samej wodzie w naszych realiach jest nie do końca prawdziwe.

  3. Świetny film, ale nr 17 to bzdura… Polecam książkę "Bezsenność w Tokio"… Polak długi czas był w Japonii i obserwował ich zwyczaje. Maski się tam nosi gdy jest się chorym ALE dlatego, że uważa się tam, iż to pomaga utrzymać nawilżenie dróg oddechowych, a nie dlatego żeby nie zarażać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także