JARUZELSKI – KONTROWERSYJNA HISTORIA MixFakt

 


Proszę o zachowanie spokoju i rozwagi w komentarzach. Nie chcemy tutaj bijatyki werbalnej. Zapraszam do filmu. Muzyka: Polska pieśń socjalistyczna.
Like:1839
Wyświetlenia:77234
Czas: 16:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

 1. Pracuję w ochronie z byłymi zomowcami,milicjantami,wojakami ,każdy po min.3200zł emerytury i zero skruchy.
  – "Służyliśmy Polsce" śmieją się… również wtedy, gdy mówię np. o żołnierzach "wyklętych"

 2. I tak w Polsce nie było takich represji jak w NRD… Tu można było się śmiać…mówić kawały o Gomułce, Gierku czy Jaruzelu…
  Ostatecznie to w Jałcie nasi 'przyjaciele" zgodzili się na aneksję komunizmu w Polsce. Reszta to polityka. Wieksze straty dla Polski sprawił lektor PZPR, doktorant Wyszyszej Szkoły Problemów Marksizmu i Leninizmu – Towarzysz PZPR od 1968 roku niejaki Balcerowcz. Hahahaha… Lektor PZPR, ideolog komunizmu został szefem Polski choć nie miał żadnych doświadczeń choćby w prowadzeniu sklepu ze sznurowadłami. I nagle komuch zostaje szefem do zrobienia w Polsce kapitalizmu… Ten człowiek ma krew na rękach tysięcy osób popłniających samobójstwa. Ale wcześniej media zostały sprzedane Niemcom… Więc skąd Polak miał wiedzie że zostaje zdradzony. Kościół zawarł układ – dajecie nam kasę wy dajemy wam spokój. Jakby wychywił sie jakiś nowy Poliełuszko to sami go uśmiercimy….

 3. Początek mega klimatyczny. Co do bohatera tego filmu to trzeba powiedzieć że był prawdziwym komunistą i zbrodniarzem. Nie byłoby na pewno interwencji ZSRR ponieważ chylił się już ku upadkowi komunizm i wschód bał się Regana także niech czerwoni nie zakłamują historii.

 4. Jaruzelski – fanatyk komunizmu, człowiek który przedłużył agonię ZSRR. Wsza, która niczym wierny pies Kulikowa, zrobił wszystko aby stan rozkładu trwał, morderca odpowiedzialny za Stan wojenny, w którym zginęło, zostało torturowanych i prześladowanych setki osób w Polsce. Co do wszystkich malkontentów klakierujących, że ocalił Polskę wprowadzając stan wojenny- przed interwencją zbrojną – farmazon. Nie weszli by.

 5. Kolego czy wiadomo Ci, ze matka rodzona nie chciala go widziec na wlasnym pogrzebie ? a dla czego ? bo po noc jej syna zabili a na jego miejsce wstawili jebanego komucha…!!! pod tym,ze nazwiskiem
  A prawdziwe nazwisko Jaruzelski po przez komuchow zostalo wykozystane bo mialo przed wojenna historie…
  Po szukaj tu i tam,a nastepnie nagrywaj fakty,a nie mity…
  Pozdrawiam…!!!👋👋👋

 6. 6:22 Jaruzelski niby prosił o pomoc Moskwę? I za to Trybunał Stanu ? Oczywiście,zgadzam się(jeśli by tak było) No a teraz nie jest przepadkiem gorzej????
  Komorowski będąc prezydentem nie podpisał czasem ustawy o "pomocy"zagranicznej w razie zamieszek w kraju??? Czy za to on(Komorowski) nie powinien trafić pod Trybunał? Czy nie powinien trafić Duda że nie anulował tego?????

 7. Tak a te milion Sowietów na terenie Polski to niby co?? Nie można zapomnieć że Czechosłowacja chciała się zemścić za Praską jesień a NRD stała na granicy. Ale co tam ważniejsze ze Generał był szkolny w Moskwie jako szpion wazne że ścigał prawdziwych zdrajców narodu ( i nie mówię tu o AK czy Leśnych). Tylko tak pod rozwagę daję dlaczego była i obecna władza go nie skazała bo większość z nich to czerwoni bo się go bali i boją nadal. A szkolnictwo wojskowe jak i cywilne on wyprowadził i na tym pozostało. A okrągły stół to farsa bo Bolek podpisywał układ zamknięty wystarczy się przypatrzeć kto za jego kadencji był w rządzie te same komunistyczne gęby. Więc przestańcie pierdil… I zajmijcie się tym aby przeprowadzić dekomunizację w rządzie w państwie tak jak ti zrobili Czesi

 8. ja tam się nie znam ale wydaje mi się że gdyby Jaruzelski nie wprowadził stanu wojennego to dziś nie mówilibyśmy o 100 zabitych a o setkach a może i tysiącach ruskie by się z nami w tańcu nie pieprzyli tylko rozpieprzyli.i niezależnie od tego co mówią jego przeciwnicy to myśle że wybrał mniejsze zło i za to sie go sądziło .a dlaczego powstańcom warszawskim stawia sie pomniki i wychwala na każdym kroku za ich bohaterstwo ale przecież to przez nich wymordowano w warszawie 200 tysiecy ludności cywilnej a miasto zostało zrównane z ziemią,to taki paradoks.można sie ze mna nie zgadzać i mam to gdzieś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także