JEDZENIE – 102 FAKTY MixFakt

 


Wrzuciłbyś coś na ząb? Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:1134
Wyświetlenia:54029
Czas: 13:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

45 KOMENTARZE

  1. MOŻE DODAM DO PONOWNEGO , ŚWIETNEGO FILMIKU SWOJĄ UWAGĘ : CZY W POLSCE CZY MAMY ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ Z POLSKICH PÓL UPRAWNYCH I SADÓW ? W POLSCE. POLA UPRAWNE , SADY SĄ WYJAŁOWIONE PRZEZ STOSOWANIE SZTUCZNYCH NAWOZÓW.
    – JESZCZE PO WOJNIE STOSOWANY BYŁ NAWÓZ NATURALNY DO MOMENTU WYBUDOWANIA TARNOWSKICH AZOTÓW . WTENCZAS ROLNICY POD KARĄ PIENIĘŻNĄ MUSIELI STOSOWAĆ NAWOZY SZTUCZNE ! NAWOZY POSIADAJĄ TRZY PIERWIASTKI : AZOT , FOSFOR, POTAS . NIESTETY , ALE WSZYSTKIE ROŚLINY POTRZEBUJĄ ZNACZNIE WIĘCEJ PIERWIASTKÓW Z TABLICY MENDELEJEWA , OPRÓCZ METALI CIĘŻKICH np. OŁOWIU , RTĘCI , CZY ALUMINIUM , KADMU itp ! ZASTOSOWANIE NAWOZÓW SZTUCZNYCH SPOWODOWAŁO ZABLOKOWANIE NATURALNEGO OBIEGU PIERWIASTKÓW POTRZEBNYCH NIE TYLKO ROŚLINOM , ALE I NAM I ZWIERZĘTOM !!! W REZULTACIE ROŚLINY ZACZĘŁY CHOROWAĆ , A MY , ZWIERZĘTA RAZEM Z NIMI. ABY "RATOWAĆ" ROŚLINY ZACZĘTO STOSOWAĆ PESTYCYDY ! PIERWSZE UŻYCIE PESTYCYDÓW W USA SPOWODOWAŁO PORAŻENIE UKŁADU NERWOWEGO MAŁYCH DZIECI.
    – OBECNY STOPIEŃ WYJAŁOWIENIA ZIEMI JEST TAK DUŻY , ŻE JABŁKO JESZCZE PRZED STOSOWANIEM NAWOZÓW POSIADAŁO TYLE WITAMINY "C" , CO ZAWARTOŚĆ DUŻEGO WIADERKA Z OBECNYMI JABŁKAMI !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także