JFK KOBIECIARZ – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Jeden ze słynniejszych prezydentów, ulubieniec kobiet, oj tak. Zapraszam.
Like:441
Wyświetlenia:8413
Czas: 12:16
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

19 KOMENTARZE

  1. O proszę jaki zajączek …
    7:24 – dowódca mówi obciągnij , to obciągasz …
    Żałosne, że ktoś taki piastował tak wysokie stanowisko. Facet gdyby nie bogaty i wpływowy tatuś '' certyfikowany ruchacz '' ,mógłby co najwyżej podawać wodę ognistą w przydrożnym barze.

  2. Był najpopularniejszym prezydentem USA w 20wieku , nawet w komunistycznej Polsce był uwielbiany. Szkoda , że nie wspomniałeś o jego zasługach wojennych , które były dużo większe od podbojów miłosnych. Ale najważniejsze co zrobił to to ,że pokazał Rosjanom ich miejsce w szeregu.Tak na marginesie to doskonale pamiętam sygnety i spinki z jego wizerunkiem , był obiektem kultu.

  3. Nigdy nie odnaleziono mózgu JFK, "zaginął" jeszcze przed przeprowadzeniem sekcji zwłok, ktoś włamał się do kostnicy w której przechowywano zwłoki Kennedy'ego, ponoć rany głowy po postrzałach również zostały zniekształcone by nie dało się ocenić czy są to rany wlotowe czy wylotowe. Koroner też się nie popisał w tym względzie a był facetem z wieloletnim stażem w swym fachu

  4. Zamordowany bo chciał grzebać przy banku centralnym, każdy prezydent który grzebał przy banku miał podobne ''wypadki''. Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale karabin którego rzekomo użyto nie nadawał by się do trafienia kilka razy w ten sam ''cel'' do tego w ruchu, to był tani dziadowski karabinek (do tego ładowanie czterotaktowe które zajmuje trochę czasu, trzeba się ponownie składać do strzału), a zamachowiec nie był mistrzem strzelectwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także