KANAŁ – WIELKIE KINO (+RECENZJA+) MixFakt

 


Jeden z najgenialniejszych polskich filmów, grzechem byłoby jego nieobejrzenie. Dlaczego warto ten film obejrzeć lub przypomnieć sobie? O tym w tym filmie.
Like:226
Wyświetlenia:4201
Czas: 8:26
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

13 KOMENTARZE

  1. Powstanie Warszawski- to klęska, przegrana, o czym ty człowieku mówisz,
    to zwycięstwo moralne, chęć wyzwolenia stolicy przez warszawiaków była również podyktowana pokazaniem niezależności , również od Rosji I KAŻDY WIE ŻE SKOŃCZYŁOBY SIĘ WYGRANĄ GDYBY NIE GŁÓD I BRAK BRONI,
    każdy również wie że alianci nam jak mogli pomagali, natomiast stojąca po drugiej stronie Wisły wojska rosyjskie z zadowoleniem patrzyły na naszą tragedię, dzięki której Wajda mógł się wypromować

  2. Honor głupców za który zapłacili cywile, zwykli mieszkańcy Warszawy. Czytałem wspomnienia jednego z nich i tam jest jasno ukazane że Warszawiacy gardzili pod koniec powstania powstańcami .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także