KOREA PÓŁNOCNA 42 FAKTY NIE MITY cz IV MixFakt

 


W dobie napięć na Półwyspie Koreańskim oto kilka faktów dotyczących Korei Północnej.
Like:4298
Wyświetlenia:260288
Czas: 9:33
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

 1. A to radio to jak słuchają skoro prądu nie mają? Pierdoły wymyślone przez amerykanów. Nie twierdzę że jest tam lekko ale 90%twoich wypowiedzi to bzdura a gimbusy łykają.

 2. Sram na takie fakty. no to myk na szybko, bez zagłębiania się bo nie mam czasu:
  0:23 tekst:
  Soldiers training in the field
  love the words ”at once!”.
  It sounds in their every step,
  molding them to be swift and fearless.
  They cross the mountain at once,
  they cross the river at once.
  Like lightning their fire flames at once,
  at once, at once, at once.
  gdzie tutaj zagłada atomowa? Dodam że piosenka ma jakieś 50 lat więc ciężko w dzisiejszych czasach mówić o "hicie"
  0:55 kobiety w krótkich spódnicach: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2014%2F07%2F03%2Farticle-2679269-1F5A7DCD00000578-614_964x1073.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-2679269%2FTheyre-hiding-Photographer-captures-normal-life-North-Korea-convinced-regime-officials-deceiving-him.html&docid=DXFOK_SghRoz4M&tbnid=T8aG_-BBMrAayM%3A&vet=10ahUKEwipma_6gJveAhXKhSwKHVJFAwAQMwhnKB8wHw..i&w=964&h=1073&client=firefox-b-ab&bih=790&biw=1536&q=north%20korean%20woman&ved=0ahUKEwipma_6gJveAhXKhSwKHVJFAwAQMwhnKB8wHw&iact=mrc&uact=8
  kobieta na rowerze: http://i.imgur.com/UKuMSks.jpg
  1:34 bardzo możliwe ale numerek z dupy wzięty bo odkryto dotąd równo cztery
  2:12 media amerykańskie są zakazane, ale to za południowokoreańskie są najsurowsze kary. Ale nie są to kary śmierci ani obozu dopóki nie prowadzimy, nie wiem, hurtowni takich materiałów xD. PS kto w ogóle słucha Beyonce?
  2:37 skąd wiadomo?
  3:12 czemu mieliby oszukiwać obcokrajowców? żeby ci obcokrajowcy nie przyjeżdżali więcej? żeby jeszcze bardziej pogorszyć i tak fatalny wizerunek państwa?
  3:34 już mówiłem o słuchaniu zachodniej muzyki
  4:44 od kiedy zachodni turyści są ciągani po burdelach podczas wycieczek? I dlaczego chodzą tam z bibliami? xD
  5:48 prawda i prawda, ale co te dwie rzeczy mają do siebie?
  6:00 brzmi w opór legitnie
  7:17 całe szczęście USA nigdy nie zaatakowały żadnego małego despotycznego państwa kaszlu kaszlu Irak kaszlu kaszlu Libia
  7:55 dlaczego niby północnokoreańscy oficerowie potrzebują gigantycznego państwowego burdelu a na przykład polscy lub amerykańscy nie?
  8:35 za dużo Orwella

  wymieniłem rzeczy które najbardziej mi się rzuciły w oczy, nie chciało mi się wszystkiego sprawdzać. Już pominąłem takie rzeczy jak nagrania nie-z Korei Północnej i inne błędy techniczne. Dziadowski materiał i tyle.

  Ale teraz uwaga: jestem przeciwnikiem Korei Północnej i szkaluję krwawy terror w tym kraju, w dodatku mam nadzieję że prędzej czy później to państwo pierdolnie. To że znam się w miarę dobrze na tym kraju i interesuję się nim nie oznacza że jestem internetowym krzyżowcem Kim Dzong Una. Ale błagam, przestańcie powtarzać bezsensowne, wyssane z palca kłamstwa na temat tego kraju. No po prostu dla przyzwoitości. Nie ładnie zmyślać i ściągać na siebie jak najwięcej uwagi bzdurnymi historyjkami. Bo Korea Północna to taki wygodny temat: można zmyślić byle co, nie trzeba się powoływać na żadne źródło, nikt tego nie będzie chciał sprawdzać, sami Koreańczycy nic z tym nie będą próbowali zrobić bo to walka z wiatrakami. A i tak większość ludzi uwierzy.
  Nie upieram się że wszystko co wypisałem jest prawdziwe. Ale na pewno prawdziwsze niż powiedziane w filmiku.
  Ale równocześnie nie mówię że wszystko to fałsz. Prawda na przykład, że dzieciaki w przedszkolach muszą oddawać hołdy przywódcom. Prawda, że na świecie są północnokoreańskie restauracje w których pierze się pieniądze. Prawda, że turyści są obserwowani 24/7. Ale te prawdziwe rzeczy stanowią gdzieś tylko połowę. Reszta to po prostu nieprawda

  Bonus: jak powstają "fakty" na temat KP: https://www.youtube.com/watch?v=9jCTZk6itT8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także