KOREA PÓŁNOCNA – CZY TAM SĄ OBOZY??? MixFakt

 


Materiał usiłuje odpowiedzieć na pytanie, czy w Korei Północnej faktycznie są obozy. Zapraszam. Muzyka: We Will Glorify Our Conviction of Victory!
Like:1629
Wyświetlenia:59406
Czas: 7:7
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. W Korei Północnej jest 16 obozów śmierci, są tam nawet kary 3 pokoleń, czyli zabierają ciebie do obozu i całą twoją rodzinę, potem dziecko, które rodzi się w tej rodzinie żyje całe życie w więzieniu, a potem gdy to dziecko dorośnie i będzie mieć dziecko, ono również bedzie tam żyło. Cała Korea to bieda, ludzie i dzieci jedzą brud z ziemi, jedynie w stolicy jest ładnie – żeby robiło wrażenie dla osob, ktore przylatują do kraju (nie mówiąc już o tym, że jako turysta masz wyznaczone konkretne drogi, którymi możesz chodzić, dokładnie cm po cm).

  2. Rząd światowy budował obozy na początku XX wieku, budował w czasie drugiej wojny światowej, teraz FEMA w USA. A takich obozów jak w Korei( to pewnie amerykański obóz ) jest tysiące na całym świecie!…Studenta pewnie załatwiła CIA, co by zadużo nie chlapnął prawdy.

  3. Szkoda wszystkich ale ten idiota sam sie prosił o kare. Może kara ta z naszego punktu widzenia jest bynajmniej surowa ale koleś wiedział gdzie sie znajduje. Ktoś mądry kiedyś powiedzial: surowe prawo, ale prawo. Jak by mi ktos zerwa orla ze sciany w mom domu poniosl by Pewnie podobna Kare. I tyle w temacie👿

  4. Ta propaganda to coś jak w Polsce:
    Dzięki 500+ i nagłemu wzrostowi płac polacy żyją na bardzo wysokim poziomie ekonomicznym z perspektywą+ przewyższenia średniej płacy europy zachodniej w ciągu dekady – PiS dobra zmiana.

  5. Skoro to tak zamkniety kraj i odizolowany wiec skad te informacje skoro łapią studencika na jakieś glupocie a rzekomo sa informacje jak to jest w obozie???amerykanie wiadomo czego tam szukaja.tego co wszedzie na calym swiecie byle sie dobrac droga wojenna.prosze tam poleciec i sprawdzic i nie zapomniec nagrac wideo i pochwalic sie jak jest w rzeczywistosci.nasza wladza tez Cie zniszczy jesli zaleziesz im za skore i tez sluch po Tobie zaginie.

  6. o tak trzeba… patrzcie jak amerykaniec ryczy.. myślał że to bajka iż to wolność demokracja itd. tam od razu do roboty biorą.. za to w USA lub w innym kraju zrobiliby. niego pedofila, pedała , handlarza narkotykami lub po prostu popelnilby samobójstwo. wszędzie powinno być takie kary a nie jak u nas kura sędziowie to jedna wielka mafia .

  7. A na kanale Pozdro z KRLD Emil Truszkowski probuje udowodnic ze tam jest zajebiscie, porzadek smaczne jedzienie iwszyscymili i kulturalni, malo tego znalezli sie tacy ktorzy mu wierza

  8. Niech mi ktoś wyjaśni: skoro oficjalnie rząd Korei zaprzecza jakoby były tam jakieś obozy i wiadomo o nich jedynie ze zdjęć satelitarnych, to skąd mamy na ich temat tyle informacji, np. czy w danym obozie są więźniowie polityczni, kto dostaje jakie kary czy za co można tam trafić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także