KOREA PÓŁNOCNA – IDEOLOGIA I DEPARTAMENTY MixFakt

 


Jak to wszystko jest podzielone i jakie myślenie jest słuszne. Zapraszam. Muzyka: North Korean Song _Defend the Headquarters of Revolution_.
Like:1091
Wyświetlenia:23287
Czas: 8:21
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

  1. KRLD jest przykładem państwa totalitarnego. Jednak następuje tam rozwój, który być może spowoduje połączenie się obu Korei. KRLD ma świetną ideologię stawiającą na samowystarczalność państwa, pracę ludu.

  2. Ale jakoś tam można normalnie jeździć na wakacje i z wielu różnych niezależnych źródeł może i jest faktycznie bieda ale nie ma aż tak źle jak to mówią a gospodarka czemu tak słaba no przez inne państwa bo te wszystkie sankcje uderzają w ludzi a nie we władze a prawda taka że rację trochę maja bo niby czemu inne państwa mogą mieć broń atomową a inne nie bo tak im się podoba. To tak jak z Polską bo komuś tam się zachciało imigrantów i my mamy też ich przyjmować bo inaczej jesteśmy najgorsi… Ja tu nie bronię władz w Korei płn ale czy to grzech że chce się rządzić swoim krajem a nie żeby ktoś dyktował warunki ? Ok rządy swoją drogą bo są tam jakie są ale dać im wolną rękę może jakoś ustawić gospodarczo i zobaczyć co się będzie działo a jak będzie gorzej to po prostu odstrzelić tego jednego tam i dziękuję…

  3. TAK BĘDZIE NIEDŁUGO NA CAŁYM ŚWIECIE. BĘDZIE RZĄD ŚWIATOWY I EKSTERMINACJA NA GLOBALNĄ SKALĘ….MUZUŁMANIE Z AFRYKI I BLISKIEGO WSCHODU BEDĄ NASZYMI KAPO….A FRANCISZEK : PRZYJMUJCIE , PRZYJMUJCIE !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także