KOREA PÓŁNOCNA – KALENDARIUM 2017 MixFakt

 


Przypomnij sobie co się działo w 2017 w Korei Północnej. Zapraszam. Muzyka: One against a hundred.
Like:1017
Wyświetlenia:18567
Czas: 14:34
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Nie trawie ani Ameryki ani doktryny Kima… Ale powiem że ustrój Kima kiedyś padnie samoczynnie jak Iii Rzesza czy ZSRR. Sam jego naród go obali jak Duce we Włoszech. Jestem a polityczny co pozwala mi mieć w dupie cały świat. Ale powiem że Ameryka też ich ciągle prowokuje. Nakręca Kima prowokacjami. Aż w końcu uderzy w kierunku USA. USA to najgorszy naród świata.

  2. Korea Północna jak uderzy w USA to zobaczymy jak dostaną po zębach od sojusznikach USA haha ten kraj mnie śmieszy.. Tak samo Rosja kraj który nikt nie lubi… Korea Północna od tyłu brzmi jak debilizm.. Poradnik z serii how to. Zdobądź władze, gadaj głupoty swoim obywatela, ukaraj za nic, wyzywaj USA i zmuszaj do tego innych, Nie pakuj kasy w gospodarkę rolną, pakuj miliadry w broń, wymyśl Hamburgera XDDD, Udawaj że masz potężny kraj, Strzelaj rakietkami jak by się ktoś ich bał, nie rób kupy XD proste tricki jak być idiotą… Oglądam o tej Korei Północnej to ostatnio musiałem iść do lekarza bo miałem skręt żołądka ze śmiechu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także