KOREA PÓŁNOCNA – PRZEJĘCIE WŁADZY MixFakt

 


Dowiesz się o tym, jak syn przejął władzę po ojcu. Zapraszam.
Like:984
Wyświetlenia:32931
Czas: 10:23
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

  1. Czyli to nie Kim Ir Sen, ale jego synalek stworzył ten system jaki dziś panuje w KRLD. Coś w tym jest, przecież w latach 70ych kiedy Kim Ir Sem miał władzę KRLD była jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo krajów Azji, w latach 80ych już było gorzej, a potem popadli w totalną ruinę. Owszem rozpad ZSRR miał też wpływ na osłabienie gospodarki KRLD, ale przecież taka Kuba też mocno uzależniona od ZSRR w ruinę nie popadła. NIeodpowiedzialne psychopatyczne rządy Kim Jong Ila doprowadziły ten kraj do ruiny.

  2. To oczywiste brednie dla każdego samodzielnie myślącego człowieka. Pro100 z mostu wrzuci każde gówno. Nigdy nie sprawdza przedstawianych "faktów'' byle były atrakcyjne i nabijały wyświetlenia . Np. W filmiku '''fakty nie mity'' twierdzi np. że marihuana w Korei jest legalna a jest to wierutna bzdura itd.

  3. To do pewnego stopnia przypomina historie PIS i kaczki z kościołem które miały takie historie od tysiąclecia w polskim katolifatem który był rozbierany i niszczony przez wieki mam na myśli państwo nie kościół tamten zawsze żył z polskiej ciemnoty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także