KOREA PÓŁNOCNA – WIERNI NAWET PO ŚMIERCI MixFakt

 


Kolejna odsłona na temat Korei Północnej. Zapraszam. Muzyka: North Korean music – My country is the best! – YouTube.
Like:1429
Wyświetlenia:36412
Czas: 10:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. kto pamięta komune to zrozumie. nie widziałem w całym internecie ani jednego pozytywnego filmu na temat Korei bez przerwy mówi się o testach broni oraz złych działaniach pana Kima nie mówi się natomiast nic o testach USA czyżby ich nie dokonywali skąd więc najnowsze technologie.chodzi o jedno przez niewygodną Koree USA nie może kontrolować całego obszaru azjatyckiego umierający z głodu Afrykanie się nie liczą natomiast złapany w kamere chłopak w dziurawych portkach wzbudza tyle nakręcanych emocji . jeżeli jest tam żle to tylko dzięki państwom które narzuciły sankcje zostawmy ich w spokoju do puki nie ruszono Iraku problem był tylko tam po ataku rozlał się na cały świat w tym przypadku może być podobnie

  2. Co raz większe bzdury wrzucasz i jeszcze te stare ujęcia z korei gdy są już nowe a co do samochodów tez tam są i po stolicy jest taki ruch jak w niektórych polskich miastach dużo się tam pozmieniało nie rozumiem czemu wrzucasz jakieś czarno białe ujęcia z kamiennej epoki. Zobaczy filmiki nie jakiego Jaka Parker na youtube pokazuje trochę więcej niż turyści bo on tam mieszka jest ambasadorem jakiegoś przyjaznego kraju z korea.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także