KOREA PÓŁNOCNA – ZWYCIĘSTWO NAD IMPERIALIZMEM MixFakt

 


Korea Północna powstała w wyniku wojny koreańskiej przez kraje Zachodu nazywana Zapomnianą. Przedstawiam genezę tego konfliktu aby przybliżyć …
Like:2110
Wyświetlenia:67725
Czas: 17:53
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

30 KOMENTARZE

  1. Biedna Korea niczemu nie jest winna. Dziękuję za ten temat. Na reszcie ktoś powiedział chociaż część prawdy o tym uciskanym przez 70 lat kraju. Ja widzę szybkie i proste rozwiązanie problemu Koreańskiego. Wycofać USA z Guam i Japonii, a Koreańczycy ci z północy i południa się dogadają i przez następne lata albo utworzą unie albo się w końcu zjednoczą. Zdjąć wszelkie sankcje z KRLD, przecież to kraj który się bardzo mocno rozwinął. Oni niczego nie są winni.. Korea nigdy nikogo nie napadła. To Koreańczycy zostali napadnięci a północna cześć tego narodu jest przez 70 lat straszona że USA ich wszystkich zabije. Oni nie są głupimi ludźmi. Jedyny sposób na przetrwanie to odstraszanie wroga, i robili to efektywnie przez 70 lat. Jedyny sposób żeby Ameryka nie wybiła ludności na północy to szczelna granica, zamordyzm (żeby nie było agentów) i największa armia na świecie jaką teraz posiadają bo jest ich 7 milionów, a tajna broń Korei to podkopy i armia podziemia. Takiej wojny już nie raz USA pokazało że nie jest w stanie wygrać. Pierwszą wojnę podziemia jaką USA przegrało była to wojna koreańska druga to wojna w Wietnamie. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam, pozdrawiam też Koreańczyków, nie jesteście niczemu winni, wszystkiemu jest winny imperializm USA, i sytuacja po 2 wojnie światowej w której nie braliście udziału, a i tak was rozebrano jak mój kraj Polskę 4 razy.

  2. Wojna koreańska wybuchła w 1950 roku, a Korea Północna powstała 4 lata wcześniej, tj. w 1946 – w lutym 1946 Kim Il Sung stanął na czele tego kraju.

    Więc jak Korea Północna mogła powstać w wyniku wojny, która wybuchła 4 lata później

  3. świetny film, łapka w górę, tylko jedno mnie nurtuje. Dlaczego tak świetny kanał jak twój ma tyle subskrybcji, nie mówię, że masz ich mało, ale taki kanał jak twój powinien mieć przynajmniej pół miliona czego ci jak najbardziej życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także