KRÓTKI FILM O POLSCE I ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI MixFakt

 


Święto Niepodległości to święto ogólnonarodowe, łączące wszystkich Polaków, niezależnie od ich miejsca zamieszkania czy kultywowanych poglądów. Historia …
Like:2299
Wyświetlenia:64701
Czas: 26:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. Dopóki nie będą się Polski bali do tej pory nie będziemy niepodlegli żeby to się stało trzeba mieć argumenty Arsenał koneksje ogromnych przyjaciół a my mamy zero wojska żadnych koneksji i Litwę za przyjaciół a Idźcie w c***

  2. Z całym szacunkiem dla autora/ – ów : Nie " dzięki ZJEŹDZIE w Gnieźnie"  a ZJAZDOWI w Gnieźnie. Jak Polska ma być wielka , jeśli pisząc lub mówiąc o niej POPEŁNIA SIĘ TAKIE BŁĘDY !!!  Trochę samokrytyki, koncentracji i solidności nad tym co robisz / robicie AUTORZE / – Y.

  3. co za katolskei brednie polska byla dlugo pzred tym zdradzieckim chrztem nawe tniemcy uczi polskiej historii od roku 500 i juz mielismy dynastie krolow ! KROLOW nie znacie walsnej pzreszlosci i zyda zescie wybrali na zbawce polmozgi!

  4. Skończcie wkoncu z zakłamywaniem histori Polski ! Polska nie powstała w 966roku,dlaczego nie przedstawicie całej historii Polski od tysięcy lat ??? Komuś na tym zależy abyśmy nie znali całej prawdy !

  5. Należy uzbroić każdego Polaka i Polkę. Następnie Polska musi mieć tysiąc głowic nuklearnych bo widzę że nie mają szacunku do nas na świecie. Żydzi mają 200 głowic i ich szanują.

  6. ….,,propaguje sie jedynie sluszna wizje odrodzenia''…..a jaka ?!?….gdyby nie Pilsudski…i jego dzialania nie bylo by Polski w 1917…nie bylo by Polski w 1920….ale jak jest dobrze…to zbiera sie banda PSOW, ktore ujadajac i skomlac chca dostac cos za darmo….
    Dzisiaj przezywamy to na nowo ale z historii wyciaga sie wnioski…PSY POZDYCHAJA Z GLODU….WIELKA WOLNA POLSKA !!!…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także