LENIN – FAKTY NIE MITY [APARAT TERRORU] MixFakt

 


Ostatnia część na temat Włodzimierza Lenina. Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:1359
Wyświetlenia:43804
Czas: 11:48
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

  1. Lenin był niemieckim agentem. Zabił więcej ludzi niż Hitler i Stalin łącznie. Równolegle w Polsce mieliśmy potrójnego agenta – Józefa Piłsudskiego. Polecam książkę pt. "Lodowa ściana" w której jest przedstawiona dokumentacja dot. Piłsudskiego.

  2. tylko że Lenin obronił ludzi przed wilczym kapitalizmem . początki jego nie były wesołe . zarobki słabe i brak ubezpieczenia . kto miał wypadek przy pracy to von z zakładu bo czekały na miejsce setki innych .

  3. marksizm leninizm , stalinizm – łańcuszek zła, który wcale nie wymarł a ma ciąg dalszy w nowoczesnym marksizmie, społecznym, kulturowym. Z mocą propagowanym od 68 roku. Dziś potocznie nazywa się to lewactwem, albo poglądami liberalnymi, co już jest fałszowaniem i relatywizmem pojęciowym, ideolodzy i twórcy liberalizmu przewracają się w grobach. Patrzać na skretyniałych artystów i elity . Najgorsze że ci ludzie z premedytacją wmawiają wszystkim że robią dobro, a miliony cierpią dla ich chorych wizji, nic się nie zmieniło w tej kwestii dla ich szalonych rewolucji są gotowi poświęcić wszystkich tylko nie siebie. Bo sami żyją w dostatku, to inni ponoszą skutki ich działań.

  4. Nic konkretnego same duperele wyrwane z kontekstu nie mające nic albo bardzo mało wspólnego z realną rzeczywistością bolszewizmu Lenina. Czyli budowa następnego mitu Lenina na fragmentach prawdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także