MASZ JEBADEŁKO??? 51 FAKTÓW PRO100 ZMOSTU MixFakt

 


Masz jebadełko? Jaki jest niezawodny sposób na czkawkę? Jak karzą pijanych kierowców w Turcji? Poznaj odpowiedzi na niesamowite pytania! Zapraszam!
Like:5877
Wyświetlenia:646518
Czas: 11:43
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

  1. Jeśli chodzi o obcych ludzi w snach to nie prawda. Niekiedy umysł może wygenerować samodzielnie (jak ja to nazywam ) człowieka X. Po prostu generuje sobie z różnych cech wyglądu znanych nam jakiegoś człowieka. Zresztą jeśli przyśni się komuś że znajduje się w tłumie ludzi to co? Będą oni wszystkimi ludźmi jakich spotkał na swojej drodze? Na pewno nie. A i nawet znajome nam osoby niekiedy mogą się nam przyśnić nieco zmienione. A to dlatego że nasza podświadomość zniekształca wiele rzeczy.

  2. Moze to i zabawne co mowisz bo w koncu jestes zabawiaczem, ale z prawda naukowa to sie ma tak jak Twardowski z lotem na księżyc. (7 miliardow ludzi,gryzonie,Tomasz z Akwinu,zimna wodka-strzelce opolskie itp )
    Zanim oglosisz – sprawdz !

  3. Sorry ale wieś Zimna Wódka jest położona w województwie opolskim, gdzieś po środku pomiędzy Opolem a Katowicami. Dla zainteresowanych info, że w tym samym województwie leży wieś Wódka. Zapraszam do mnie na stronę z ogłoszeniami w UK: http://peterborough24.co.uk Można znaleźć pracę, mieszkanie, informacje o transporcie, jak dojechać na lotnisko, jak wysłaćtanio paczkę do Polski, albo jak wysłać po taniości kasę do Polski po dobrym kursie. Również artykuły, blog, wydarzenia UK. Go

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także