MATEUSZ MORAWIECKI – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Jest Premierem Polska, ale co wiesz na jego temat? Przekonaj się jak dorastał i czym się zajmował zanim został Premierem. Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA …
Like:858
Wyświetlenia:14809
Czas: 8:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

44 KOMENTARZE

  1. W jakim roku , jak długo i gdzie studiował MBA ?
    Z czyjego polecenia bez doświadczenia jako mgr historii został doradcą prezesa bz i w czym doradzał ? Wiadomo , że kluczowe stanowiska w sektorze bankowym były pod opieką służb.
    Jak brzmi nazwisko oficera prowadzącego , który zwerbował Mateuszka na prośbę jego ojca? Dlaczego nie jest jawne oświadczenie lustracyjne obu Morawieckich – IPN oddział we Wrocławiu odmawia ujawnienia- źródło kanał PPP.
    Co z przynależnością do … my ludzie … nagranie rozmowy sowa i przyjaciele. My ludzie we Francji , Belgi musimy trochę obniżyć oczekiwania – o kim i o czym MM mówił w knajpie gdy był doradcą Tuska?
    Podczas doradzania Tuskowi kontaktował się z Kaczyńskim. Wzór lojalności godny zaufania.

  2. Jpd jacy wy jesteście zjebanymi małpami. Mamy fajnego premiera a wy pierdolicie coś o żydach. A jutro będziecie pisać że Polacy to nie są antysemici. Jebani hipokryci xD Gówno mnie to obchodzi kim jest mój premier, może być nawet murzynem z Ugandy jeżeli się zna ma wiedzę, zależy mu i wyciągnie ten kraj z tego gówna w którym jest to niech rządzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także