NAJOKRUTNIEJSZE TORTURY 1z2 MixFakt

 


Ludzkość raczej nie zawsze była łagodna, delikatna i urocza. Jeśli masz mocne nerwy i nie przeszkadzają szczegóły to śmiało obejrzyj. Jeśli jednak masz …
Like:376
Wyświetlenia:21578
Czas: 6:41
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

16 KOMENTARZE

 1. Tortury powinny być stosowane również dziś wobec osób które dopuściły się nieuzasadnionej przemocy . Dlaczego ? Bo wg mnie takie zachowanie wynika z braku wspólczucia . Chodzi o to żeby osoby przekonały się co tzn ból fizyczny i psychiczny .

 2. To mój pierwszy komentarz ale widze że twój kanał ma ogromny potencjiał więc nie przestawaj z jego rozwojem bo wkrutce może ci przynieść ciekawe profity bo :
  Masz dobry głos który zachęca do słuchania więc twarzy raczej nie
  musiał pokazywać.
  chyba że jakiś specjial na 100 000 widzów.
  twoje filmy zrobione są bardzo profesjonalnie aż trudno uwieżyć że masz tylko kilku miesięczny staż.(prawdopodobnie o założeniu kanału myślałeś prze duższy okres czasu lub masz wykształcenie pod tym kontem ) widać że na każdy film potszeba dużo pracy a czenstotliwość z jaką je wrzycasz sugeruje że masz dość sporo wlnego czasu. zależy ci pewnie na szybkim wybiciu się w kule śniegową subskrypcji ale pamiętaj im więcej wrzuczasz tym szybciej się wypalasz mam nadzieje że przytoczysz ten komentarz
  kiedy osiągniesz sugerowany przezemnie poziom.
  a narazie postaram się zachęcić do subskrypcji wszystkich moich znajomych.
  na zakączenie powodzenia

 3. Ehh… czego to ludzie nie wymyślą żeby zadać jak największy ból ( chociaż gilotyna to raczej nie narzedzie tortur w końcu śmierć była natychmiastowa)
  Materiał jak zwykle na poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także