NAJOKRUTNIEJSZE TORTURY II MixFakt

 


Ludzkość raczej nie zawsze była łagodna, delikatna i urocza. Jeśli masz mocne nerwy i nie przeszkadzają szczegóły to śmiało obejrzyj. Jeśli jednak masz …
Like:295
Wyświetlenia:13794
Czas: 7:51
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

  1. chinska tortura wodna polegala na hipotermi nie na obledzie. czlowiek caly czas byl mokry i zmarzniety i padal na skutek wychlodzenia organizmu . obok mnie bylo muzeum torur. najlepsze byly trzewiczki prawdy…..

  2. obejrzałam 1 ledwo, a i tak klikłam 2. Zawsze mnie ciekawily wideo o torturach ktoś kiedys stosowano i te dwa wyszły najlepiej. 😀
    Aż się trochę nieswojo czuję. jestem dopiero w 2/7 i nie wiem czy wytrzymam do końca. ; -;

  3. tortury to nie moje klimaty ale jak chcesz możesz zrobi filmik o torturach wołyńskich to powinno zatrzymać większość polskich widzów przed ekranami do końca emisji. ale to tylko moja luźna sugestia 🙂 (Wołyń to dość popularna ostatnio kwestia bo jest emitowany film o takim tytule więc daleko nie musiałbyś szukać inspiracji)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także