NAJSTRASZNIEJSZE KANAŁY NA YOUTUBE MixFakt

 


SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK Facebook ▻ http://fb.com/PAITFacts Snapchat ▻ PIOOOTREQ Instagram ▻ http://www.instagram.com/jestspx …
Like:1602
Wyświetlenia:16601
Czas: 4:35
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

  1. WAŻNA INFORMACJA!
    Dziś i jeszcze przez parę dni na kanał wrzucam ponownie filmy, które YouTube uznał za nieodpowiednie. Jeśli widziałeś już ten film to jeśli mogę Cię o to prosić zostaw łapkę w górę i skomentuj , aby pomóc mi lepiej pozycjonować ten film. Wiem, że niektórych z Was może to denerwować, ale musicie zrozumieć, że wkładam w te filmy sporo pracy i strasznie demotywuje mnie fakt, że po otrzymaniu żółtej ikonki filmy generują zamiast 1000+ wyświetleń dziennie to po 10-20.. Oczywiście żółta ikona uniemożliwia też zarabianie na filmach, a tworzenie dla Was filmów jest moją pełnoetatową pracą i właśnie z tych pieniążków żyje.
    Z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także