NAJWIĘKSZE ABSURDY W TOY STORY 3! MixFakt

 


Nie zapomnij ocenić filmu i dać suba jeśli film Ci się spodoba! Fanpage: https://www.facebook.com/Rabo550 Zapraszam również na: OneUp.TV.
Like:1173
Wyświetlenia:34921
Czas: 3:17
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

 1. Ja wiem że to bardzo stary film ale wciaz jedno mnie zastanawia: dlaczego Andy oddał zabawki obcej dziewczynce zamiast dać je młodszej siostrze? Przecież ona na oko była w wieku, w którym dzieci jeszcze bawią się zabawkami.

 2. 1. Rysa na zdjęciu to kwestia światła.
  2. Odległość wózka może być spowodowana perspektywą, ale w sumie, że aż tak…
  3. Plama z policzka mogła się po prostu zmyć, zetrzeć.
  4. Kiedy Buzz ląduje na stole, pare rzeczy z niego spada, więc możliwe, że ta pierwsza bateria również spadła, a ta druga tam leżała, tylko nie było jej widać.
  5. Ktoś z wozu mógł podskoczyć i nacisnąć klamkę, a potem po prostu spaść do niego z powrotem, albo mogła to zrobić ta żelowa ośmiornica. W końcu powinna być choć trochę elastyczna, nie?
  6. Tuliś mógł spokojnie wdrapać się po ścianie śmietnika, bo widać tam trochę wystające elementy (w sumie ma miękkie i dość duże stopy, więc pewnie by z nich zjechał ale równie dobrze, żeby złapać Chudego, mógł po prostu podskoczyć).
  7. Ta ośmiornica po prostu się wróciła do przedszkola, dlatego, że jakiś człowiek ze śmieciarki mógł ją zobaczyć, więc po prostu uciekła.
  8…..a z tym kosmitą to serio coś nie tak xDD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także