NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA, MITY I KITY CZ 2 MixFakt

 


Myśleliście, że dżdżownice to była historia, teraz to dopiero szydło wyjdzie z wora…
Like:1128
Wyświetlenia:64911
Czas: 4:39
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

 1. 5 – ograniczenie spożycia soli obniża wartości ciśnienia tętniczego. Oczywiście to nie chroni nas w 100% przed incydentami sercowo-naczyniowymi(zawały serca, udary mózgu), ale zmniejsza szanse na nie. Choroby te ściśle korelują z wartościami ciśnienia.

 2. bzdura … to są interpretacje badań i sam uwierzylem że nap kawa nie odwadnia aż sie przekonałem na własnej skórze że …odwadnia. Więć sorry mistrzu ale z badaniami jest tak że niektóre z nich są tak skonstruowane czy też sugerują interpretację. Czasami zdrowy rozsądek i własne obserwacje są znacznie bardziej prawdziwe niz odkrycia tzw "Amerykańskich naukowców " więc sorry jeszcze raz ale wychodzi że są to mity nie fakty . I tak np przykąłd mówisz że sztan nie rządzi w piekle …to znaczy że nie znasz Biblii chlopie  "Lecz faryzeusze, słysząc to, mówili: «On tylko przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy». 25 Jezus,
  znając ich myśli, rzekł do nich: «Każde królestwo, wewnętrznie
  skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony, się
  nie ostoi. 26 Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo? 27 I jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami. " ….. Tutaj sam Pan Jezus utożsamia Belzebuba z szatanem .W tym wersie Belzebub jest władcą złych duchów i jednocześnie jest szatanem. Więc tych nieścisłości jest baaaaaaardzo duzo. I skoro odcinek ma tytuł "największe kłamstwa" to niestety musze ci przyznać że tak, jest tam wiele kłamstw, …A szkoda bo niektóre odcinki dobrze sie ogląda …

 3. Wszystko fajnie ale nie zgadzam się z tym, że jeden rok u psa to tak jak 15 u człowieka, w takim razie pies żyjący 16 lat ( to chyba maksimum psiego życia) w przeliczeniu na ludzkie lata żyłby 240 lat. Za to te znane nam 7 lat ludzkich za rok u psa pasuje jak najbardziej bo wtedy najstarszy pies żyłby 112 lat w przeliczeniu na ludzkie lata, co jest akurat jak najbardziej możliwe. No i jedzenie lodów przy przeziębieniu, nie radzę. Znam dwie osoby, które posłuchały tej rady ( od lekarza!) co skończyło się anginą i braniem antybiotyków.

 4. Jeszcze jeden mit w jednym z pierwszych odcinków pokemonów (tych na polsacie)było że prąd jest podwójnie nieefektywnye ( nie robi nic ) a jestnormalnie efektywne ( żadnych zwiększeń ataku żadnych zmniejszeń)

 5. 27. Skąd to info?
  26. Generalnie cała zasada 5 sekund to mit i nie wiem czemu tu są jaja.
  24. No i? To jest wiedza z 1 gimnazjum.
  23. 1 rok psi to 15 naszych? 15×15=225 lat
  22. Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną
  21. Są czarne bo nie odbijają ani nie produkują światła
  20 Tak ale przecież na statku jest tlen żeby ludzie mogli oddychać i to ten tlen może być wykorzystany jako utleniacz.
  7. Nie jest kurwa żadnym jajem ziemia jest lekko spłaszczona na biegunach i wypukła na równiku i są wartości kilkunastu kilometrów. Aby opisać kształt ziemi wymyślono nową bryłę-geoidę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także