NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA, MITY I KITY (CZ. I) – PRO100 ZMOSTU MixFakt

 


Robiono nas w bambuko latami. Teraz pora wyjawić prawdę…
Like:1715
Wyświetlenia:95475
Czas: 4:50
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. Część z tego co gadasz to kompletna bzdura. Nie wiem skąd to wziąłeś ale masakra. Akurat czytanie książek przy słabym świetle pogarsza wzrok i to jest fakt który sprawdziłem na sobie. Publikujesz szkodliwe dla zdrowia brednie.

  2. Picie 1,5-2 L wody dziennie to ściema koncernów które zarabiają krocie na wodzie "mineralnej". Zwykła kranówka ma dużo bardziej restrykcyjne normy a i podobny skład mineralny. Pozdro600.

  3. MOJA SIOSTRA KIEDY MIAŁA 12 LAT NIE WRÓCIŁA ZE SZKOŁY O 13, POCZEKALIŚMY NA KILKA INNYCH AUTOBUSÓW I KIEDY O 16.30 DALEJ JEJ NIE BYŁO ZADZWONILISMY NA POLICJE, ODRAZU ZACZELI SZUKAĆ I NIE TRZEBA CZEKAĆ 24 GODZ. MOŻE DLATEGO ŻE MIAŁA 12 LAT:)

  4. A Kopernik była kobietą,filmik to tylko podanie wszystkiego na odwrót i to jest wieki kit, wystarczy poczytać tzw.książki,a ta nie jest zrobiona z papieru tylko z asfaltu.Żałosne

  5. więcej doskonały temat. A co wiesz o niewidomych? ciekawe czy znajdziesz nasze sposoby na normalne funkcjonalnie, chociaż ludzie nie wiedzą o wielu rzeczach powiązane z tym że nie widzimy. Bo my widzimy inaczej. pozdro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także