NOWE TECHNOLOGIE 10 MixFakt

 


Kolejny odcinek o niesamowitych technologiach dostępnych dzisiaj.
Like:864
Wyświetlenia:42702
Czas: 9:29
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

  1. To interesujące kto pierwszy napisał soft sterujący wzajemnym położeniem modułów .
    To takie łatwe gdy ma się fundusze(ograniczone czy nie) na badania , dostęp do części ,maszyn i nie przechodzIiło się wstecz niepotrzebnych(?)zadań opóźniających.O ile znam architekturę mechaniczną(silniki,siłowniki i resztę),warstwę sterującą( relację poziomu/kombinatoryki sygnałów do wykonanych ruchów a to przecież specyfika danej konstrukcji i połączenia przetworników) to model interpretera da się juž opisać. Czy to Transformers?

  2. BAGEL kupilem jeszcze na indiegogo, nie warta swojej ceny, nadaje sie wylacznie do DIY, na budowie metalowa sprawia wiecej pozytku, zasieg microwave do 5m ale nie napisali ze od 30, czasem sie myli. poza tym nic nie zastapi twardej tasmy kiedy stoisz na drabinie i masz zmierzyc cos od gwozdzia lub dziury w suficie a nie od sciany 🙂 gadget!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także