NOWE TECHNOLOGIE 11 MixFakt

 


Świat technologii nie przestaje zadziwiać, nieustannie próbuje udowodnić, że nasze życie może był łatwiejsze, szybsze i doskonalsze. Zapraszam.
Like:853
Wyświetlenia:36020
Czas: 9:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

 1. Łapa w dół za wybranie jakiegoś syfu na pierwsze miejsce. Toritlla bez glutenu, serio? Celiakie, czyli nietolerancję glutenu dla niewtajemniczonych, ma 1% populacji +- 400 tys. osób. Z tego wynika, że +- 6,6 mld osób nie ma problemu z przetwarzaniem glutenu. Jeżeli poddałeś się temu boomowi na ten tren bezGMO i bezGLUTENU to polecam się zastanowić i na przyszłych zakupach wydać mniej, rozsądniej z takim samym efektem dla zdrowia.
  Oczywiście wszyscy nie wiedzą wszystkiego, ale nieustannie nasuwa mi się ta myśl, że ludzie to idioci. Nic odkrywczego, żadna Ameryka czy coś, ale czasami idzie się złapać za głowę.

 2. Maszyna do tortilli? Olać jakieś tam śmieszne pseudoczołgi czy te napakowane zbędną technologia kamizelki czy kajaki, maszyna do tortilli to jedyna rzecz, której człowiek potrzebuje.
  Zalety? Proszę bardzo.
  1. Pyszne jedzonko w domu
  2. Zadowolone twarze znajomych, którze wpadli na imprezę do nas.
  3. Zapobiegnięcie głodu na świecie.
  I coś tam się jeszcze znajdzie ale nie mam pomysłów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także