NOWE TECHNOLOGIE 19 MixFakt

 


Bolid najnowszej generacji, zegarek, nawet grzebień z przyszłości, a wszystko w kolejnej odsłonie najnowszych technologii. Zapraszam. Muzyka: 3rd Prototype …
Like:2224
Wyświetlenia:135276
Czas: 10:23
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. To nie są nowe technologie tylko nowe gadżety , coraz częściej mylicie pojęcie ludziska… Wszystkie technologie wykorzystane w tych gadżetach mają zastosowanie od wielu lat i są jedynie bardziej innowacyjnie wykorzystane w połączeniu.

  2. Moim zdaniem ten samochodzik na końcu nie ma prawa bytu na torze ze względów bezpieczeństwa. Projekt wygląda imponująco, ale wizualnie nie ma dużych różnic pomiędzy formułą 1, a tutaj jednak jedziesz głową do przodu i przy każdej kolizji kierowca przy tej prędkości jest trupem na miejscu. Nawet jeśli klatka bezpieczeństwa ochroni ciało kierowcy to i tak kierowca musi mieć podniesioną głowę w nienaturalny sposób, praktycznie na granicy możliwości odgięcia kręgów szyjnych. Siła uderzenia urwałaby kierowcy głowę. W zwykłej F1 kierowca ma głowę ułożoną anatomicznie, czyli podczas wstrząsu ma znacznie większy margines ruchu zanim dojdzie do jakiejkolwiek kontuzji.

  3. Rozumiem, że kopiujesz czyiś kontent 1:1 i tłumaczysz go, spoko, bo wolę obejrzeć po polsku, ale mógłbyś trochę postarać się przy tłumaczeniu bo wychodzą głupie wyrażenia i niepasujące do kontekstu słowa, proszę, tłumacz ze zrozumieniem żeby to co mówisz miało sens. np 2:52 nie pojemność tylko moc, jak generator może mieć pojemność i to wyrażaną w jednostkach mocy.

  4. Ten Minister chciał ocalić Polskie lasy wprowadzając wycinkę drzew zaatakowanych pezez kornika, za co go zlinczowali. Teraz Niemcy wycinają hurtowo lasy, w ramach walki z kornikiem i żaden "ekolog" nie protestuje.
    Ogladalem ten kanał zeby uciec od propagandy politycznej, niestety i tu pojawia się agitka. A myślałem, że słucham człowieka, który rozumie co mówi. Żenada, jednego fana masz mniej, odpinam się :/

  5. Ten sarkazm z ministrem środowiska był niskich lotów niestety, to pokazuje Twoją wiedzę. Jesteś "ekspert" od wyszukiwania ciekawostek to wyszukaj co robią w tej chwili Niemcy i czemu wycinają las zainfekowany kornikiem drukarzem. Ale największa zaraza jaka dotknęła Polskę to po i pis.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także