NOWE TECHNOLOGIE 24 MixFakt

 


Kolejny odcinek z technologiami o jakich nie śniłeś. Zapraszam. Muzyka: 3rd Prototype – Dancefloor [NCS Release]
Like:1638
Wyświetlenia:62649
Czas: 10:37
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

38 KOMENTARZE

  1. na każde 1000 kg po jednym koniu, a nie po 1000… toż to by była rakieta ;-} Robisz CO RAZ WIĘCEJ BŁĘDÓW merytorycznych i ogólnie!!! Skup się nad tym co NAM podajesz na talerzu!!! Mimo to i tak kocham Twoje Filmiki, a błędy sam sobie zweryfikuje.

  2. Zastanawiam się jak ten renault może lewitować jak to powiedziałeś "magnetycznie" skoro lewitacja magnetyczna polega na lewitacji ciał między magnesami, a z tego co mi wiadomo w naszym asfalcie nie ma magnesu.

  3. Dla mnie osobiście podoba się sposób prowadzenia i narracji A szczerze mówiąc i niech się autor nie złości Ale na sam obraz mało patrzę i to w 144p, dlaczego? Już Ci mówię bo wiadomo że od czasu RODO musisz bardziej uważać i jak to zauważyłeś w pewnym odcinku prawa autorskie Cię tu trochę ograniczają, a ja będąc w trasie gdzieś za granicą muszę liczyć każdy bajt więc oglądam oszczędnie, ale każdy film jest ciekawy, pozdro prosto z drogi 😂

  4. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale jakość głosu od 5/6 odcinków bardzo mocno spadła, a sama jakość filmu nie poprawiła się od początku. Ta sama muzyka jak by innej nie było i ten sam styl prowadzenia filmu od początku. Nie mówię tego złośliwie, bo mimo to tematy są na tyle dla mnie ciekawe że i tak obejrzę, ale chciałbym byś coś z tym zrobił. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także