NUKE MAP – SYMULACJE ATOMOWE ONLINE MixFakt

 


Jeśli chcesz przeprowadzić symulację wybuchu bomby atomowej, to obejrzyj film i kliknij w poniższego linka. Zapraszam. http://nuclearsecrecy.com/nukemap/?
Like:801
Wyświetlenia:19708
Czas: 10:3
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Rozumie ze dali ci kasę na reklamę ale trzymaj poziom, najgorszy materiał jaki stworzyłeś. Aplikacja przydatna dla oszołoma który mam ochotę zabijać ludzi…!!!

  2. Po co Ci ludzie to robią, potem dziwią się że są anomalia pogodowe, niewinni giną a ludzie po prostu chcą żyć. I zrobią taki test a potem wiaterek silniejszy i dużo więcej powierzchni jest skażone tym chu…twem. Nigdy tego nie będę popierać godła mnie istna głupota. Jak mają te bomby niech mają bo to nie uniknione, ale po co te testy. Dobrze wiemy że im większa bomba tym większa skala zniszczeń. Kiedyś pie…olnie taka silna że rozwali naszą planetę i nic nie będzie można z tym zrobić. Tego chyba chcą cepy jedne…… Pozdrawiam wszystkich 5

  3. Zeby zapanowal pokoj na swiecie, nalezy takie proby wybuchow bomb jadrowych przeprowadzic a centrum City of London, WallStreet NY, Colambia Dictict USA, Waschington, Pekin, Kreml, innymi slowy tam gdzie siedza psychole, ktorzy decyduja o wojnach i w nie inwestuja.Mysle ze kazdy juz wie kim oni sa. Od 2000 osob zalezy dzis dalsze zycie 7 miliardow ludzi na Ziemii, co uwazam osobiscie za patologie najwieksza na swiecie.
    https://www.youtube.com/watch?v=72JEZ_qOqVk do dzis ponad 2100 skazen promieniowaniem radioaktywnym. Bialy czlowiek, musi zniknac z powierzchni ziemii, bo jedynie te ziemie niszczy. Kiedy bedzie gonal z glodu w cierpieniach powinien sobie mruczec pod nosem, "miales chamie zloty rog.."

  4. "Nie wiem jaka broń będzie użyta w III WOJNIE ŚWIATOWEJ ale IV WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE NA MACZUGI".
    Już wolałbym być urodzony po tej trzeciej wojnie.. Chociaż widziałbym swojego wroga.

  5. Ciekawe by było zobaczyć na tej mapie wybuch bomby masowego rażenia z widoku pierwszej osoby podobnie jak w Google Maps i zobaczyć z jak szybką prędkością rozchodziła by się fala uderzeniowa lub ciepła lub szybkość powstawania grzybu nuklearnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także