OBRZYDLIWE JEDZENIE III MixFakt

 


Przed Wami dania, co do których można mieć wątpliwości czy bez mrugnięcia okiem by się je zjadło. Zachęcam do prób i do podzielenia się wrażeniami.
Like:491
Wyświetlenia:28256
Czas: 8:33
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. Osobiście jestem zdania, że każdy powinien sam decydować co ma ochotę zjeść. Nie rozumiem dlaczego kiedyś spotkała chłopa kara za wyłapanie i zjedzenie bezpańskich psów na jakiejś wsi w Polsce.
    Moja sprawa czy zjem swojego wychodowanego kurczaka czy papuge, świnie czy psa.
    Jak się niema co się lubi to się lubi co się ma a nie umiera z głodu.

  2. nwm o co chodzi z tymi rekinami że niby nie popularne. Jak jesteś w Ameryce to w co 2 chińskim jest do kupienia mięso z rekina które moim zdaniem jest przepyszne zarówno na patelce jak i na grillu a nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności. 🙂

  3. psyt i koty mogłeś sobie darować,a co do tych którzy jedzą psy:pier***cie się jeb**e kutafony spierdalać z europy chiny jakoś zrozumiałem bo w końcu te ich małe ryżowe móżdżki są popierdolone!!!ale żeby europa?!?!ch*j wam w dupę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także