ODKRYTO PRAWDĘ O TITANICU MixFakt

 


Najlepiej obejrzeć film. Zapraszam. Muzyka: „Fun in a Bottle” Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License …
Like:1360
Wyświetlenia:40881
Czas: 13:56
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. Taranem górę lodową? Wiesz ze góra lodowa znajduje się w 80% pod woda ?
    Gdyby uderzył taranem to dno wycieczkowca otworzyło by się jak puszka kukurydzy z szybkim otwarciem i cała podłoga i maszynownia my zapadła się pod wodę wyrywając wyrwy w statku.

  2. Ważna wskazówka to: jednym z udziałowców był J.P Morgan, specjalni pasażerowie – mega wpływowi i to po to by wyłudzić największe odszkodowanie w historii, ale to nie był Titanic a jego wcześniejszy bliźniak współpracujacy z armią i trafiony z podwodniaka. W tym czasie jeszcze Titanic był w suchym doku w trakcie budowy ale już miał sprawny napęd. Za bliźniaka odszkodowania nie mogli otrzymać bo jako częściowo wojskowy nie jest cywilny. Miał uszkodzony napęd, więc docholowali go do stoczni macierzystej i mistrz przekrętu J.P Morgan wpadł na pomysł jak uniknąć bankructwa bo bez odszkodowania nie skończą Titanica i nie spłacą zobowiązań zaciągniętych na bliźniaka. Zalatano więc dziurę w burcie, przemalowano nazwę z OLIMPIC na TYTANIC wyposażenie zainstalowano dedykowane TYTANICOWI i sprawny napęd również z Titanica. Po tych zabiegach wysłano Olimpica jako TYTANIC w dziewiczy rejs na pewny atak podwodniaka o czym świadczy kurs jakim płyną TYTANIC daleko od tras jednostek cywilnych. I tak to było. J.P Morgan mistrz kamuflażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także