PIWO – LUBISZ RŻNIĘTE? MixFakt

 


Przed Wami kilka faktów na temat piwa. Czy wiedziałeś, że istnieje piwo rżnięte? Zapraszam.
Like:507
Wyświetlenia:15753
Czas: 10:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

 1. Niemieckie to nie "bir", ale "bjer"… Chłopie, daj sobie spokój już… Mam wrażenie, że wychowałeś się w Wielkiej Brytanii, bo masz też kłopoty z odmianą wyrazów przez przypadki, a wymowa angielska przychodzi Ci bez problemów, itp… Z logiką również masz jakiś problem… Bez urazy.

 2. Nie Lunga a iunga nazwa tego chmielu to skrót od instytutu upraw i gleboznawsta. I może się czepiam szczegółów ale mnisi napewno nie przelewali "ŚWIEŻO UWARZONEGO" PIWA do butelek bo świeżo uwwrzone piwo to brzeczka 😉 a jeśli chodzi o piwa przez kobiety w ciąży to mgę się założyć że, chodzi o Anglię i styl zwany milk stout, cała historia brzmi tak samo tylko kraj się nie zgadza a czas to początek XX wieku

 3. Dead Elephant IPA-Słoń
  Badger Fursty Ferret- Borsuk , Fretka
  Big Rock Grasshopper-Konik Polny
  Bobcaygeon Common Loon-Perkoz
  Digglers Dirt Squirrel-Wiewiórka
  Doc Perdues Bobcat-Ryś
  Flying Monkeys Amber Ale-Małpa
  Big Rock Warthog Ale-Guziec
  Goose Island-Gęś
  Moosehead Lager-Łoś
  jest jeszcze smok jastrząb orzeł…….i już mi się niechce szukać

 4. 22 mit 3:18 PIERWSZE na świecie chłodziarki wymyślił Amerykański Rolnik który wiózł Masło na targ.Bo drewnianej budowy dał lub i wodę dzięki temu jego masło było świeże i sprzedawały się lepiej niż masło innych farmerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także