PŁASKA ZIEMIA – 20 ARGUMENTÓW PŁASKOZIEMCÓW MixFakt

 


Płaskoziemcy uważają, że nasza planeta jest tak naprawdę płaska. Przedstawiam dwadzieścia ich argumentów, którymi się posługują, aby podtrzymać swoją …
Like:2565
Wyświetlenia:85718
Czas: 10:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

 1. Plaskoziemcy szach matt xD
  TOP-10 NAJLEPSZYCH PRZYGODÓW NA CAŁYM ŚWIECIE według Światowego Stowarzyszenia Turystycznego !

  "Edge of Space" i lot akrobacyjny w MiG-29 to niesamowity program lotów mieszanych, który składa się z 2 części : Lotu do stratosfery i akrobacji po zejściu MiG-29!

  Pierwsza część programu rozpoczyna się, gdy pilot włącza silniki. Po wygodnym starcie osiągniesz wysokość 9-10 km, a pilot zacznie jechać w kierunku stratosfery (18 km) na prędkości Supersonic (w przybliżeniu 2100 km / h). Podczas pierwszej części programu, która trwa 20 minut, zobaczysz zapierające dech w piersiach Widoki takie jak: jasne słońce, nieskończona przestrzeń z gwiazdami i niesamowity widok zakrzywionej planety "Ziemia"! Gwarantujemy niezapomniane emocje i możesz upewnić się, że jeśli zdecydujesz się spojrzeć na wrażenia naszych klientów z unikalnymi zdjęciami i filmami z lotów z naszymi poprzednimi gośćmi.
  Druga część jest pełna manewrów adrenaliny i akrobacji ! Po zejściu MiG29 na wysokość 1-5 km, twój lot zmieni się w tryb agresywny. Odwrócony lot, główka młotka, rolka, pętla, przełęcz dolnego poziomu, nawroty bojowe i inne manewry akrobacyjne zostaną wykonane. Bardzo ważnym punktem jest to, że poziom przeciążeń jest elastyczny . Tylko zgodnie z twoimi życzeniami i stanem zdrowia, pilot podniesie poziom trudności akrobacji akrobacyjnych. Poziom obciążenia G można zwiększyć z 2G na 7G . Czas trwania drugiej części programu lotu MiG-29 wynosi 20-25 minut i kończy się, gdy pilot skręca silnikami MiG-29 po lądowaniu.Istnieje powszechne złudzenie, że lot MiG-29 jest dostępny tylko dla silnych fizycznie i młodych mężczyzn. Weź pod uwagę, że jest źle! Średni wiek naszych klientów wynosi 60-70 lat i łatwo znoszą przeciążenia. Większość z nich nigdy wcześniej nie siedziała w myśliwcu odrzutowym ! Co więcej, nie ma potrzeby treningów przed lotem naddźwiękowym do Stratosfery .

  Zanim jednak rozpocznie się lot MiG-29 , będziesz miał przygotowania do lotu, które potrwają nie więcej niż 3-4 godziny . Podczas przygotowań będziesz miał: kontrolę lekarską, a dostaniesz pozwolenie na lot od lekarza bazy lotniczej, pilotażowy briefing na temat zasad na pokładzie myśliwca odrzutowego, treningi z maską tlenową, zmianę materiału na specjalny lot i otrzymasz instrukcje od pilota o samolocie MiG-29 i jego kokpicie.

  Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego i wygodnego lotu dla każdego. Nasi piloci są upoważnieni do wykonywania lotów MiG-29 dla ludności cywilnej przez rząd rosyjski i bazę lotniczą "Sokol" , gdzie odbywają się loty MiG-29 dla ludności cywilnej. Nasi piloci mają ogromną ilość godzin lotu i są doskonale przygotowani do lotów MiG-29 z turystami! Na pewno wszystkie manewry akrobacyjne, takie jak: Odwrócony lot, Głowa młota, Roll, Loop, Low Level Pass, Turn Turns to proste zadanie dla naszych pewnych siebie pilotów testowych.Wreszcie, "Edge of Space" i akrobacyjne doświadczenie w MiG-29 to złożony program lotów, który obejmuje: Supersoniczny lot do stratosfery i akrobacyjne doświadczenie po zejściu myśliwca MiG-29 ! Czas trwania programu wynosi 40 minut , ale ta przygoda pozostawi niezapomniane i niewiarygodne emocje i wspomnienia! Cena wynosi: 17 500 (euro) !

 2. W JAKIM CELU BY NAS NASA MIALA OSZUKIWAC ZE ZIEMIA JEST OKRAGŁA A NIE PŁASKA ? PO ZA TYM WYRUSZAJAC NP W PRAWO TO ZA JAKIS CZAS WRACAMY Z LEWEJ STRONY PO PRZEBYTYCH TYSIACACH KM CO DOWODZI ZE JEST KULĄ I A STACJA MIR TO CO LIPA LUDZIE JAK CHOCBY NASZ HERMASZEWSKI CO NIE BYLI W KOSMOSIE TYLKO W JAKIMS TUNELU AERODYNAMICZNYM ??? CO MOZE TO DRUGA SEKSMISJA ŻYJEMY OSZUKIWANI JAK TE BABY POD ZIEMIA?

 3. Ludzie nie mówcie że ziemia jest okrągła bo to nie prawda, ziemia to kula o splaszczonych biegunach inaczej jak się nie mylę geoida. Niby mały błąd ale wiele znaczy.

 4. Ostatnie punkty mnie rozbawiły ci ludzie nie wiedzą jak działa grawitacja. W skrócie każdy obiekt przyciąga drugi obiekt w zależności od masy obu obiektów np człowiek stojący na ziemi ma stosunkowo małą masę, ziemi natomiast dużą więc przysięganie jest jest niewielki nazywamy to wagą, natomiast np samolot ma większą masę więc i siła przyciągania jest większa. Odnośnie morza to chyba zapomnieli co to ciśnienie, jest to efekt piętr-owania się masy wody co powoduje że na głębokości 1m ucisk na organizm prawie nie istnieje natomiast na głębokości 1km miażdży łodzie podwodne jak puste puszki tak samo powietrze na wysokości 200 nad poziomem morza jest dla nas ideale natomiast na Evereście brakuje nam powietrza.
  A co do poruszania się po morzu skoro ziemia jest płaska to czemu na statkach używa się stopni (które są używane w kontach) przy podawanie kierunku.
  Na koniec moje ulubione pytanie skoro ziemia jest płaska a możemy ją okrążyć i kopać na głębokość co najmniej  11 km (rów mariański -10994m n.p.m) to oznacz że lecąc do okola świata prosto na wschód powinniśmy spotkać 4 pionowe spad z tego pierwszy na 11km a ja takiego nie widziałem

 5. ? Bezsens, pierwszy argument jest faktem, horyzont musi być równy z punktu obserwatora zawsze na wysokości oczu. To nie jest argument płaskoziemców. Co to za kanał, znowu jakiś płaskoziemca chce zrobić karierę? Obejrzyj sobie SciFuna koleś. DO BUDY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także