POLSKA POLICJA – FAKTY NIE MITY – I MixFakt

 


CO TY WIESZ O POLSKIEJ POLICJI? CZĘŚĆ PIERWSZA Z DWÓCH. MixFakt.pl …
Like:2089
Wyświetlenia:141817
Czas: 12:51
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. Niedawno idę do nocnego, bo mi się piwa i fajek zechciało (problemy z zaśnięciem) około północy w sobotę. Było jakieś wesele i sklep był nieczynny. Wracając na trzeźwo do auta widzę, jak jakiś młody facet sika na radiowóz :-))
    Nie obyło się bez aprobaty z mojej strony i wymiany kilku ostrych zdań na temat "stróżów prawa".

  2. Mnie dwa lata temu wywieźli do izby wytrzeźwień, gdzie okazało się, że mój poziom alkoholu w wydychanym powietrzu wynosi… 0,19 promila i spada. Idioci, zamiast najpierw mnie zbadać alkomatem, przewieźli mnie w nocy za państwowe pieniądze, po czym musieli natychmiast odwieźć do domu i jeszcze dostali opierdol od lekarki: "Co wy mi tu trzeźwą osobę przywozicie? Zabierać do domu!" Co za tępe chuje.

  3. i tak na przestrzeni 25 lat duzo sie zmienilo,te mendy komunistyczne poszly na emeryture a teraz przyszli mlodzi troche bardziej znajacy realia, jedynie minus taki ze na policjantach wymusza sie ilosc wypisywania mandatow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także