POLSKA POLICJA – FAKTY NIE MITY II MixFakt

 


Część druga na temat służby pilnującej porządku publicznego.
Like:1004
Wyświetlenia:57632
Czas: 11:46
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. Dobry kanał. Świetnie zrealizowane filmy. Pozdrawiam. Jedyne co mi przeszkadza w cyklu o policji to Hip – Hopowe bity które mimo wszystko że dobrze się zlewają z tematem to nie pasują z tego powodu że środowisko potępia policję. Można było użyć jakiegoś epickiego soundtracku aczkolwiek i tak jest spoko.

  2. punkt 2 laserowy miernik prędkości pojazdów: mówicie, że to jest niezniszczalne? A co by było, gdyby w tej samej chwili przeszedł EM- czyli impuls elektromagnetyczny? Jeśli by go ktoś wytworzył, ile by te mierniki miały wartości? Myślę, że nadawałyby się na złom.

  3. Dobra robota, ale przykro sŁuchać. Większością z tych spraw policja wogóole nie powinna się zajmować. Fajnie by było gdyby łapali złodzieji a nie handlarzy. I gdyby nie zabijali psów…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także