PREZYDENT DONALD TRUMP – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


45. prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ma barwną przeszłość. Przekonaj się jak wyglądało życie multi-miliardera, który pod koniec życia osiągnął …
Like:2203
Wyświetlenia:172785
Czas: 11:11
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

33 KOMENTARZE

  1. … jak chciał deportowac Polaków którzy cenią swoją pracę mamy tu klasyczny przykład wyzysku.dziś jako prezydent zrobi to samo.Nie dajmy się dymać!wystąpmy z NATO i zaraz największy płatnik składek pokaże swoją siłę.Co wtedy?Przecież mamy honor i dumę nawet atomówka temu nie ma śmiałości się przeciwstawić.

  2. Kto ci naopowiadal o 100 Polakach pracujacych za 5 $ na godzine.Za takie pieniadze nie pracuja nawet nielegalni Meksycy.Kiedy budowali Trump Tower najmniejsza stawka na budowie to bylo 12$.Nie znasz rynku pracy w USA.Czy masz pojecie co to sa zwiazki zawodowe w USA.Stawka o ktorej mozemy mowic to 30-50$ na godzine.

  3. został prezydentem bo miał nim zostać i to w odpowiedniej chwili żeby wykasowac najgorsza demoralizacje jaka była Clinton zepsuta do szpiku kości i zdemoralizowana przez pieniądze i władze chora kobieta diabeł w spódnicy druga Merkel , amerykanie powstali z kolan żeby do tego nie dopuścić, zdemoralizowane elity po cichu od lat tworzą rząd światowy i chca stworzyć dyktature powszechnej kontroli i władzy bezwzględnej gdzie człowiek jako jednostka nie ma żadnych praw jest tylko posłusznym trybikiem w machinie władzy gdzie prawem jest dyktatura siły i technologii i globalna depopulacja w celu odnowy planety , misja Agenda , chemitralizm, szczepionki , Ceta , i inne badziewie stworzone ku tej misji przez ludzi którzy nie są ludźmi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także