PUTIN HAKUJE USA MixFakt

 


W czasach kiedy cyberwojna ma się w najlepsze, dwa mocarstwa ścierają się ze sobą, ale czy czasami nie jest tak, że to Rosja uzyskała przewagę? Zapraszam.
Like:1421
Wyświetlenia:31132
Czas: 7:49
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

33 KOMENTARZE

  1. A co to za różnica używać oprogramowania z Rosji czy np. Stanów ? Niezależnie od tego, i tak jesteśmy inwigilowani. Dla zwykłego kowalskiego te wojny szpiegowskie powinny być zupełnie bez znaczenia, ponieważ nie jesteśmy ich celem.

  2. Wystarczy trochę pomyśleć, a się zrozumie, że prawie każdy program antywirusowy szpieguje; niektóre szpiegują dla bnd, inne dla m°ssadu, inne dla cia, a jeszcze inne dla Rosjan, Chińczyków itd.
    Trzeba być ostrożnym i mieć dobre służby, a nie taką kupe gówna jak nasze.

  3. W trzeciej minucie doszedłem do wniosku, że mam to "we dupie", nie żebym atakował ten kanał, po prostu mógłbym mieć własne zdanie o całej tej sytuacji, ale wydaje mi się, że gówno by ono kogokolwiek interesowało, więc mam w sumie wyjebane.

  4. Pewnie że mam i już korzystam od 3 lat i korzystać będę teraz przynajmniej wiem czemu taki dobry i jest na 1 miejscu na świecie w rankingach bo Ruski a nie Amerykański

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także