RAGINIS 1939 – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Taktyk, żołnierz, bohater. Przekonaj się z czego są zrobieni bohaterowie. Zapraszam. Muzyka: My Pierwsza Brygada – Marsz Pierwszej Brygady – Z Napisami.
Like:519
Wyświetlenia:8493
Czas: 11:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. Oglądam cię praktycznie od początku, gratuluję ci już prawie 100 tysięcy subskrypcji, dałeś radę mimo lewackiej polityce youtube która tnie ci zasięg 😊

  2. Fajny odcinek,szkoda tylko że teraz nikt z polityków nie wyciąga wniosków z II wojny światowej,braki w uzbrojeniu w najbliższym konflikcie doprowadzi do tego ze będziemy bohatersko umierać za Ojczyzne, słowa Pattona "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją"

  3. Ja jestem z Wizny i oglądam Twój kanał od dawna i cieszcie się że taki odcinek powstał. Szacunek i pozdrawiam. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju kanału bo jest świetny:)

  4. Bardzo fajny materiał. Ogólnie schron dowodzenia znajdował się na Górze Strękowej niedaleko miejscowości Strękowa Góra. Nie ma także potwierdzenia, że Władysław Raginis był instruktorem/wykładowcą w Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie. Warto do tego dodać, że został ekshumowany, pochowany z honorami wojskowymi i awansowany na wyższy stopień wojskowy dzięki staraniom Stowarzyszenia "Wizna 1939". Pozdrawiamy!

  5. Jak ja Cię kocham za to jak lekko opowiadasz o ciężkich sprawach…. Tak powinny wyglądać lekcje historii w Polsce!!!! A jestem pewien, że w swoim patriotyzmie wyprzedzili byśmy nawet Amerykanów!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także