RILEY AD0PT0VANA?! [Teoria Pixara] MixFakt

 


FANPAGE: https://www.facebook.com/Rabo550 Czy to możliwe, by Riley z filmu „W głowie się nie mieści” żyła tyle lat z nieswoimi rodzicami? Nie zapomnij …
Like:4517
Wyświetlenia:104817
Czas: 10:21
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

 1. To że Riley się urodziła i dopiero potem zaczęła widzieć/postrzegać jest powiązane z tym że mózg po narodzinach musi jeszcze urosnąć.
  Powodem tego jest to że ciało dziecka musi pokonać dość wąską "szczelinę"…
  A w ogóle kto pamięta co się działo po jego narodzinach… WTF!!!!!

  Nie wiadomo czy rodzice mieli konflikt…. pozdro dla kumatych.
  Oraz czy nie doszło do powikłań bądź choroby a nawet wypadku… wiecie wycięcie tego i owego.

  Gdzieś widziałem chyba że parze urodziła się bliźnięta w tym jedno "nie białe" oraz "nie czarne"…

  Może i tak, Ale bez papieru to to tooooo, ciężko kupić.

 2. z początku z tym dzieckiem jak wygląda to jest w tym racja ale to jest bajka dla dzieci i nie wiem czy dzieci by z chęcią by oglądali dziecko we krwi które płacze

 3. Teoria że ten pan z min. 1. Posiada overwatch i był na g.w. przebudzenie mocy. Po pierwsze widzimy dwa plakaty. 1 ze smugą z overwatch a 2 plakat z g.w.. Dziękuję za przeczytanie komentarza i kto tak twierdzi ten zostawia like!

 4. Chciałbym wygrać ponieważ uwielbiam animacje pixara ( tak mi sie podobają twoje teorie że pare razy mi mózg eksplodował od tego że dostżegałeś tyle szczegółów których ja po wielokrotnym oglądaniu tych animacji nie mogłem ich znaleźć )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także