ROBERT MAKŁOWICZ – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Mistrz garnka i patelni, choć studiował zupełnie co innego. Przedstawiam film o Robercie Makłowiczu, który swoją duszę już wielokrotnie wylewał na talerze …
Like:1647
Wyświetlenia:75812
Czas: 9:46
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

23 KOMENTARZE

  1. Od dziecka lubiłem jego program, improwizacja, łączenie tematyki geograficznej, historycznej, podróżniczej z gotowaniem, pokazywaniem potraw różnych regionów jak i krajów. Przypuszczam, że ewentualne hejty są od osób które są oporne na wiedzę i w najlepszym wypadku wolą szopkę jak u Pani Gessler w programie. Natomiast pan Makłowicz zainteresował mnie poprzez szklany ekran światem w tym kulinariami i historią. Mam wrażenie że coraz mniej programów które są wartościowe, a nie tylko udają wartościowe. Na pewno też w miarę proste potrawy gotowane od serca w plenerze są bardziej naturalne od wymyślnych porcyjek ekranowych zawodowych kucharzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także