San Andreas – Tajemnice i Ciekawostki 10 MixFakt

 


Dziesiąta część najlepszego przewodnika po San Andreas.W tym odcinku zobaczymy aleje gwiazd, fabrykę napoju Sprunk oraz świecący domek.
Like:1220
Wyświetlenia:194529
Czas: 3:29
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

  1. Ja pierdole, następny zjeb genetyczny, który nie potrafi normalnie jeździć autem bez miotania kamerą. KURWA STRZAŁKI PRAWO LEWO GÓRA DÓŁ  I NIC POZA TYM. Same dzieci neo, które nie potrafią sobie przestawić sterowania z domyślnego.

  2. Fabryka sprunka występuje też w Los Santos, na wschód od stadionu, ale gdybym się mylił z tymi kierunkami, to patrząc na stadion od strony morza i idąc na prawo znajdziemy tą fabrykę.

  3. Ja bym chyba preferowała maszynę czasową. Wtedy bym sobie śmignęła kilka lat wstecz ;] Bo z zamrożeniem nigdy nie wiadomo. Jeszcze obudził byś się w gorszych czasach niż są teraz ?! Albo obudził byś się w jakimś 2100 i wtedy technologia była by inna. (Obejrzyj sobie online serial "Continuum" dopiero co była premiera)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także