San Andreas – Tajemnice i Ciekawostki 17 (END) MixFakt

 


Ostatni odcinek najlepszego przewodnika po GTA. Na pożegnanie będziemy walczyć ze skrzyniami, zobaczymy auto zmieniające rejestrację i kolejny znak …
Like:2315
Wyświetlenia:298441
Czas: 5:21
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

27 KOMENTARZE

 1. jak ktoś grał na bestplayu to wiecie że nieraz lata tam ufo. próbowałem wlecieć doo środka z kolega hydra i jak stałem na dachu hydry to mi się udało mu nie potem wszystkich tepalismy bo tam był darmowy exp co godzinę (chyba 10k expa)

 2. Wili, mam dla ciebie pewne informacje.

  1. Tajemnica
  Otóż kiedy powiększałem pojemność płuc w San Fierro, w okolicach statku, który przepływa pod czerwonym mostem, można usłyszeć dźwięk (dzieje się to w godzinach 22.55-23.40). Usłyszałem, że ludzie krzyczą, jednak nikt nie uciekał. Znajdowałem się w okolicach statku towarowego, na brzegu (Dodam, że było wtedy deszczowo i mgliście, dość ciemno i ponuro).

  2.Ciekawostka
  Nie wiem czemu, ale Zero z GTA SA jest według mnie Lesterem w GTA V (Jak na lata 69 mogło tak być, a zwłaszcza że w trakcie drugiej misji u niego, w sklepie w San Andreas mówi, iż ,,Jest 28-latkiem z problemami kręgosłupa" w GTA V nie jest zbyt młody i chodzi w dodatku podpierając się o laskę i łapiąc się niekiedy za plecy-widać że problemy z plecami dają mu wyznaki w starszym wieku, niż na początku życia w San Andreas). Może to jest ciekawostka zamieszczona przez Rockstar dla graczy, którzy zwracają uwagę na niektóre misje w GTA San Andreas i GTA V i umią je ze sobą łączyć.

  Jeżeli chcesz i masz czas to sprawdź tą tajemnicę i ciekawostkę, dodaj
  ją do ,,Tajemnic i ciekawostek GTA V" tak na marginesie, albo zrób
  kolejny odcinek z GTA SA :). Myślę, że zwrócisz na tą wiadomość uwagę i ją dodasz do swoich filmów :).

  KonidssPL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także