SMARTFONY – SZKODZĄ, CZY NIE? MixFakt

 


Czy popularne w tych czasach smartfony są bezpieczne i czy nie szkodzą? Zapraszam. Muzyka: Dirty Palm – Oblivion (feat. Micah Martin) [NCS Release]
Like:852
Wyświetlenia:15720
Czas: 9:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. O nie! Z filmu wynika, że otaczają mnie sami debile niepotrafiący myśleć samodzielnie. Kto się ze mną w bunkrze chowa?
    A teraz już na poważnie. Filmy tego pokroju mają jedną poważną wadę: uogólniają. Tylko idiota stwierdzi, że każdy człowiek reaguje na jedną rzecz, sytuację lub bodziec tak samo. Nikt z nas nie jest taki sam, ma inny charakter, osobowość.
    Więc proszę, nie rozsiewaj bzdur "amerykańskich naukowców", bo to szkodzi wizerunkowi.

  2. Bardzo wybiorczo dokonałeś wyboru badać popierających obraną tezę, a szkoda, bo mogło być o wiele ciekawiej gdyby było autentycznie. Henry L. Roediger III z Washington University Memory Lab prowadził liczne badania, solidnie udokumentowane i ogólnodostępne, w których potwierdza skuteczność metody zapamiętywania i uczenia się przy pomocy fiszek, a tu nie ma znaczenia czy mowa o kartkach w kieszeni czy aplikacji w telefonie. Nie trzeba być też wielkim myślicielem by zauważyć, że nie ma też znaczenia czy jest to aplikacja offline czy strona online. To co w nagraniu zostało przedstawione jako bezwzględnie złe (względem sprawności naszego umysłu), wcale nie jest tak czarno-biało postrzegane przez środowisko naukowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także