ŚW WOJCIECH, ZABILI GO I UCIEKŁ MixFakt

 


Historia Świętego Wojciecha jest bardziej interesująca niżby się można było spodziewać. Zapraszam.
Like:625
Wyświetlenia:22447
Czas: 10:46
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. To bardziej historia szczątek Świętego, niż Jego życia 😉 aczkolwiek bez względu na to czyje szczątki znajdują się w trumience i czyje zostały wywiezione do Czech to był to Święty i działał cuda jak wielu innych świętych. Oby więcej takich świętych w świecie i Polsce ;).

  2. MOŻE DODAM , ŻE ZA CZASÓW PANOWANIA CHROBREGO POLSKA BYŁA WIELKIM IMPERIUM. NAWET PÓŁNOCNY BUT WŁOSKI WŁĄCZNIE Z RZYMEM NALEŻAŁ DO POLSKIEGO IMPERIUM ( CESARSTWO RZYMSKIE TERYTORIALNIE W STOSUNKU DO POLSKI CHROBREGO BYŁO TYLKO MAŁYM , MIKROSKOPIJNYM PRZECINKIEM ). CESARZ OTTO – III PODSKAKIWAŁ CHROBREMU I SZYBKO POKONANY STAŁ SIĘ LENNIKIEM CHROBREGO. SĄ NA TO DOKUMENTY NA ZACHODZIE EUROPY , KTÓRYCH NIE ZNAJDZIECIE W POLSKICH PODRĘCZNIKACH SZKOLNYCH ! POLECAM WYKŁADY PAWŁA SZYDŁOWSKIEGO I JANUSZA BIESZK-A NA YOUTUBIE. ICH KSIĄŻKI MOŻNA KUPIĆ ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU !

  3. To niezbyt sprawiedliwe. Współcześni święci muszą się naprawdę namęczyć, muszą być rzetelne dowody uzdrowień. A wtedy wystarczyło namówić babinę, by zmieniła dietę i znowu zaczęła gluten pochłaniać!

  4. Prusowie nie byli tak agresywni jak Jaćwingowie, oni exterminowali Galindów. Ale Polsce zagrażali przede wszystkim Litwini.Rabowali i porywali w niewolę.Dlatego Konrad sprowadził Zakon, zaprawionych w walce rycerzy. Wielu historyków, w tym Jasienica, uważało, że sojusz z Litwą, aby tak powstrzymać najazdy, w konsekwencji doprowadził do upadku Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także