SZOKUJĄCA PRAWDA O ZABAWKACH Z TOY STORY! MixFakt

 


Przed Wami szokująca teoria na temat życia zabawek z Toy Story + bonusowo teoria na temat Nowych Szat Króla! Nie zapomnij ocenić filmu i dać suba jeśli film …
Like:5282
Wyświetlenia:247712
Czas: 3:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

49 KOMENTARZE

  1. Pomyśl o tym: Kiedy Wezuwiusz wybuchł, przykrył całe Pompeje warstwą popiołu i pumeksu grubą na kilka centymetrów. Po kilku tysiacach lat, archeolodzy wrócili w to miejsce, by wyciągać stamtąd fragmenty przedmiotów codziennego użytku, takie jak miski, pisadła i noże. Jeśli była tam choć jedna zabawka, to przeleżała ona ponad tysiąc lat pod warstwą popiołu, prawdopodobnie jakiś metr obok swojego dziecka, prawdopodobnie widząc, jak umiera od wulkanicznego pyłu, po czym po kilkunastu stuleciach ktoś wyciągnął ją na zewnątrz, zamknął w gablocie i dał kompletnie innym dzieciakom do oglądania. To się kurwa nazywa zły dzień.

    Ps.Pająki z reguły nie gryzą ofiar, tylko je rozpuszczają i piją. Czyżby więc był i trzeci przemieniony? Auć…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także