SZWECJA – KIEDYŚ KRAINA SZCZĘŚCIA MixFakt

 


Szwecja jest miejscem bogatym w tradycje, a jej historia potrafi niejednokrotnie zadziwić, choć dzisiaj jest jednym z niebezpieczniejszych krajów w Europie.
Like:1772
Wyświetlenia:76485
Czas: 12:7
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

30 KOMENTARZE

  1. Te fakty nie jak mają się do rzeczywistości… Szwecja nie jest wcale bezpieczna. Instytucje takie jak np: urząd skarbowy wiedzą wszystko o obywatelach, wiedzą nawet ile alkoholu kupujesz w Systembolaget. Ludzie są nudni jak flaki w oleju, co trzeci ma problemy psychiczne, nieuki, lenie i na zwolnieniach lekarskich. Nie ma wolności słowa, nie można krytykować migracji czy polityki. Kraj ludzi samotnych.
    Środki transportu nie są takie tanie. Alkohol mix a kupić tylko w sklepie monopolowym Systembolaget. Nie polecam Polakom Szwecji jako kraju zarobkowego. Brak tu pracy, ciężko trzeba harować, socjal dla uchodźców jest finansowany z naszych podatków. Po 6 latach pobytu wracam do Polski.

  2. Zrabowane POLSKIE pamiatki po Mikolaju Koperniku i zaden …polski rzad sie o nie nie upomina !!! Skandal !!! Jaka wy tutaj wypisujecie "prawdu" na temat szwecji a jak klamiecie nt.POLSKI,to jest wrecz przerazajace.Mnie to tak samo przeraza jak to,co sie dzieje w ogole w Europie,pod rzadami komunistow.Trzeba byc kompletnym tepakiem zeby tego wszystkiego "nie widziec,lub raczej glupcem,ktory widzi tyl;ko swoj wlasny nos i to jeszcze w krzywym zwierciadle.Fakty sa takie ze szwecja GINIE !!! Dzieje sie to przez lewacki stosunek do wszystkiego.Tam sie uczy,jak jeden z durni napisal"szacunku do iiych osob".Szkoda tylko zes nie napisal ze NIE MA TO niczego wspolnego z patriotyzmem.Wlasnie o to chodzi ze dzieci wychowuje sie od najmlodszych lat wedlug ideologii spinellego i gramsciego,czyli na multikulti.Jakos ci durnie,ktorzy tutaj wypisuja te peany nt,szwecji,nie zauwazyli lub nawet nie wiedza oi tym ze jeszcze ze 20 lat temu,szwecja byla najbezpieczniejszym krajem w Europie i na swiecie.Od kilku lat ,przestepczosc w szwecji wzrosla o ponad 60 %.Wiekszosc przestepstw jest dokonywana przez muslimow.W statystykach zgwalcen kobiet,szwecja zajmuje obecnie 2gie miejsce w swiecie.Zaraz za…RPA.Przestepstwa niel;egalnych emigrantow sa masowo ukrywane przed spoleczenstwem,rzekomo ze wzgledow przeciwdzialania rasizmowi.Dzis muslim moze okrasc czy zgwalcis szweda/dke i nie ponosi za to zadnych konsekwencji.Spoleczenstwu sie wmawia ze"to u nich normalne i ze szwedzi musza to zrozumiec".Taki to demokratyczny,mlekiem plynacy,bezpieczny kraj ta szwecja.

  3. Gdyby tylko 1000 lat temu rządzący twardą ręką władcy zobaczyli czym jest dziś Szwecja…. Z resztą to samo tyczy się Polski, smutne co z niegdyś silnymi państwami robi lewactwo i feminizm.

  4. Szwecja jako kraj to najgorsza szmata jaka może być…podczas wojny współpracowali z niemcami jak tylko mogli a do tego nie pomogli swoim sąsiadom Norwegom gdy ci zostali zaatakowani przez niemcow….mało tego nasze dzieła jeszcze posiadają w muzeach z potopu..nienawidze tego kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także