TAJEMNICE WATYKANU – 33 DNI JANA PAWŁA I MixFakt

 


Najkrócej panujący papież w historii. Papież o gołębim sercu najprawdopodobniej naraził się nie tym co trzeba. Czy czas rozwiązać tajemnicę? Zapraszam.
Like:3351
Wyświetlenia:174378
Czas: 8:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

45 KOMENTARZE

 1. Na swiecie jest ponad tysiac roznych wyznan religijnych….
  Kazde wyznanie lacze takie rzeczy jak wiara w istote wyzsza, stworzyciela, kazdy wierzy w zycie po smierci…
  Jak dla mnie to juz jest na tyle duzo waznych cech wspolnych wszystkich religi ze juz dawno ludzkosc powinna przestać dzielic sie na religie… Kazdego laczy Wiara… I to jest ważne. A nie imiona bogow i ich niby nauki.

 2. Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

  Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie.
  Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi.
  Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu — tych, którzy Mnie nienawidzą, a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.

  Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.

  Będziesz zważał na szabat, aby go święcić, jak ci nakazał Pan, Bóg twój.
  Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką twą pracę, lecz w siódmym dniu jest szabat Pana, Boga twego. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój wół, ani twój osioł, ani żadne twoje zwierzę, ani obcy, który przebywa w twoich bramach; aby wypoczął twój niewolnik i twoja niewolnica, jak i ty.
  Pamiętaj, że byłeś niewolnikiem w ziemi egipskiej i wyprowadził cię stamtąd Pan, Bóg twój, ręką mocną i wyciągniętym ramieniem: przeto ci nakazał Pan, Bóg twój, strzec dnia szabatu.

  Czcij swego ojca i swoją matkę, jak ci nakazał Pan, Bóg twój, abyś długo żył i aby ci się dobrze powodziło na ziemi, którą ci daje Pan, Bóg twój.

  Nie będziesz zabijał.

  Nie będziesz cudzołożył.

  Nie będziesz kradł.

  Jako świadek nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa.

  Nie będziesz pożądał żony swojego bliźniego. Nie będziesz pragnął domu swojego bliźniego ani jego pola, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do twojego bliźniego”.

 3. Paps frankenstein to jezuita ,czyli satanista ,ja wierze w Boga a nie w ten twor zwany kosciolem ! ta klika pasibrzuchow ,klamcow, mordercow i zaprzancow, od poczatkow kosciola niszczyla ludzi i okradala najbiedniejszych . Ja zycze im z calego serca islamu bo tak czy inaczej to juz ich koniec nadchodzi i beda rozliczani nie przez satane a przez Boga i to dotyczy tych kaplanow ktorzy sie zaprzedali a ci prawdziwi ktorzy dali sie zwiesc niech samodzielnie mysla bo poto dostali rozum by go wlsciwie uzywac.

 4. Watykan – „wężowa stolica”

  Ostatnio pojawiły się w sieci kolejne dowody wskazujące jasno na zwierzchności panujące nad stolicą ówczesnego Chrześcijaństwa – Watykanem…

  Nie od dziś wiadomo, że papiestwo nie służy prawdziwemu Bogu, Stwórcy nieba i ziemi, a nauki, którymi karmi swoich wyznawców na całym świecie nie są oparte na słowach Boga i Jego Syna Chrystusa, ale na odstępczych naukach ludzkich, które w wielu miejscach niemalże niczym nie różnią się od wierzeń pogańskich, wyniesionych prosto ze starożytnego Rzymu, a nawet Egiptu, które zostały przekształcone na chrześcijańską modłę.W swym całym odstępstwie główną rolę odgrywa obecny papież Franciszek, który osiągnął szczyt w zwodzeniu swych wyznawców, aprobując takie herezje jak tolerancja wobec homoseksualistów i osób podejmujących się aborcji na nienarodzonych. Nawołuje on do wyrozumiałości względem inwazji Islamu na państwa europejskie, porównując muzułmańskich fanatyków do misjonarzy, niczym do apostołów, co jest totalnym nieporozumieniem. Polacy nie dajcie sie dalej oszukiwać uciekajcie z tego Bałwochwalstwa Szatan = wąż
  To on zwodzi od tysięcy lat wszystkich mieszkańców ziemi, a także i nieba. To on jest winny stworzenia całego systemu politycznego i religijnego na świecie, w którym pomagali mu zbuntowani aniołowie oraz niegodziwi ludzie będący tak zwanym „nasieniem węża”, przez co podali pod swą okrutną kontrolę i władztwo całą ludzkość, sprowadzając na nią bezmiar nieszczęść i bezprawia.
  System wykreowany przez szatana, którym zarządzają posłuszni mu zbuntowani (upadli) aniołowie i nasienie węża ma swoją stolicę właśnie w Watykanie, skąd sprawowana jest władza nad światem.
  Proroctwa Apokalipsy opisują ją jako Wielką Nierządnicę obleczoną w szkarłat i purpurę oraz złoto, która ujeżdża zwierzę…
  Apokalipsa Jana 17:3-5
  3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
  (4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
  (5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.Szkarłat, purpura i kosztowności to główna cecha wyglądu reprezentantów Nierządnicy…Watykan jest właścicielem największych banków na świecie, kontrolując tym samym cały system finansowy. Szwajcaria jest ośrodkiem watykańskiej bankowości i nawet tzw. „Gwardia szwajcarska” jest pseudo armią papieską, co ukazuje nam jasno konotacje tych dwóch „państw”. Łukasza 20:46 "Strzeżcie się uczonych w piśmie, którzy pragną chodzić w długich szatach i lubią pozdrowienia na rynkach oraz pierwsze miejsca w synagogach i najpocześniejsze miejsca na wieczerzach i którzy pożerają domy wdów, a dla pozoru odmawiają długie modlitwy. Ci otrzymają cięższy wyrok."

 5. Trzeba się oczyszczać z myślenia betonowego, klerykalnego, złotoustego. Watykan to kicz nie ma nic wspólnego z duchowością. Film KLER Smarzowskiego i tak jest za słaby bo historia kościoła od wieków do gwałty i grabieże!!!

 6. A potem wybrali kanibala w czerwonych butach!
  I wszystkie kanalie odetchnely z ulgą.
  Poprosił jakiegoś ducha 😂
  Żeby zstąpił i coś odnowil.
  I odnowil.
  Teraz juz nie ma Polski.
  Za to jest Polin.
  I każdy Polak chce zabić drugiego Polaka.
  Są tacy w Polsce którzy twierdzą że są lepsi.
  Jebac was katolicy

  Zło świata.

 7. Tak to jest ze ludzie jak chca pomoc biednym tak koncza bo zla nigdy sie nie pozbedzie bo na tym Swiecie teraz sie liczy wladza i pieniadz dobry czlowiek jak chce dobrze dlugo nie pozyje ja to bym tym chamom co ciagle im malo forsy wepchala ja im do geby zeby sie nimi udusily tak tacy powinny miec zakonczenia swego zywotu

 8. …grzechy tej niewiasty ubranej w purpure i szkarłat [ apo 17;4] narosły az do nieba [ apo 18;4-5] jest pijana od krwi ŚWIETYCH I ŚWIADKÓW JEZUSA [ Apo 17;6] a mieszkancy ziemi się UPILI SIĘ WINEM JEJ NIERZĄDU ! Aok 17;2

 9. Z WIARYGODNYCH ŹRÓDEŁ MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ, że Jan Paweł I był człowiekiem kochanym i szanowanym przez Włochów. Skromny, mądry, dobry, serdeczny…Był osobą o wielkim sercu. Nie podobał się jednak mafii rządzącej Kościołem katolickim. W czasie 33 dni swego pontyfikatu opracował dokładny plan REFORM , jakie chciał przeprowadzić w swoim Kościele. Chodziło o dwie ważne sprawy: kontrolę finansów Banku Watykańskiego i powrót katolicyzmu do wiary apostolskiej, jak to było w I wieku, gdy Kościół Jezusa był pełen mocy Ducha Świętego. Mafia bała się panicznie kontroli finansów Banku, bo w nim trzymała i nadal trzyma ogromne pieniądze, pochodzące z mafijnej działalności…Gdy wieczorem, leżąc w łóżku, przeglądał swój plan, podano mu wieczorną kawę. Była w niej TRUCIZNA! Zrobiono wszystko, aby nie było sekcji zwłok i badania toksykologicznego.

 10. Malo kto wie, ze Loze Masonskie na calym swiecie sa kontrolowane przez zakon Jezuitow – ukryta tajna bron papiestwa. W ten wlasnie sposob Watykan od wiekow walczyl z protestantyzmem. Warto dodac, ze Masoneria, to na prawde OKULTYZM czyli forma Lucyferianizmu tak popularnego wsrod wszystkich waznych glow wraz z koronowanymi. Nikt nie zwrocil uwagi na okres w jakim Jan Pawel I mial swoj pontyfikat- chodzi o 33 dni. W Masonerii liczba 33 jest szczegolna – to swego rodzaju pelnia. Jestem przekonana, ze te 33 dni, to nie przypadek. Zainteresowanych tematem zapraszam do wykladow Totalny Atak na YT prof Waltera Veitha( szczegolnie odcinki Tajne Agendy Wojny Rewolucje Tyranii Sekrety Tajnych Stowarzyszen itp)

 11. Jan Paweł II świadomie chronił pedofili w kościele. W imię jedności kościoła katolickiego nie reagował na żadne raporty, które pojawiały się u niego od lat 80. Kuria rzymska za to opracowała cały system przenosin pedofili księży oraz zastraszania ofiar w imię autorytetu. Boga zatem nie ma…ale to już zupełnie inna historia.

 12. Kosciol watykanski nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwem i Jezusem Chrystusem, my wierzacy w Jezusa Chrystusa jestesmy Jego zywym kosciolem wiary.
  Kosciol rzymsko katolicki to siedlisko zla i siedziba samego szatana. Wkrotce bedzie zniszczony tak glosi Pismo Swiete.
  Chwala naszemu Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi.

 13. Tradycyjnie, najpierw spalane sa kartki z glosowania jako pierwsze na podpalke i dopiero potem to co powoduje bialy (w przypadku wybrania) lub czarny (w przypadku niewybrania) dym. W ten sposob wytlumaczono pytanie o to. Pozdrawiam

 14. To największa legalna mafia tego świata. 😠Tylko kasa się liczy, władza, wpływy. Krzysztof Pieczyński już jakiś czas głośno w PL wypowiada się o nich. LUDZIE starczy ciemnoty nam dalej wciskać przez tych bandytów. Pozdrawiam również wszyskie otwarte umysły.

 15. czy faktycznie myslisz ze gdyby autopsia zostala przeprowadzona to jej wyniki bylyby ( bez znaczenia na prawde ) opublikowane w faktycznej formie ?? co za problem byloby zmienienie wynikow i podanie ich do publicznej wiadomosci ?? szukaj raczej tam gdzie jest wszystko jawne ( a nie do konca pewne ) a nie tam gdzie widac ze cos jest dziwne . bo nikt nie unika pozorow jak nie musi

 16. To był piękny człowiek, kwintesencja człowieka! To był promyk w kk, ale Go unicestwiono, gdyż marzył o kościele dla ubogich, kościele, gdzie pierwsze miejsce ma człowiek, nie ksiądz, gdzie Jezus ma miejsce,a nie mamona! I władza! I wpływy!
  Nie na takie czasy się urodził!!!
  Zapoznajcie się z jego historią, jak i co chciał zmienić w tej konserwie zwanej Kościołem Katolickim: David Yallop- W imieniu Boga?!
  Mam do niego olbrzymi szacunek! Nie do Wojtyły, obrońcy pedofilów, malwersantów i złodziei- Bank Watykański i bp. Marcinkus oraz Banco Ambrosiano, itd., wstecznika, konserwy!

 17. Jan Paweł I nie był kretynem, wiedział w jakim środowisku funkcjonuje, dlatego wątpię, że w ciągu zaledwie 33 dni pochwalił się swoimi planami zreformowania kościoła, a tym bardziej mieszania się w interesy watykańskich bankierów lub jak kto woli, "bankowych gangsterów" oczywiście do czasu. Takie sprawy załatwia się powoli i bez rozgłosu. Taka nagła i niespodziewana śmierć również zabrała mojego kolegę – młodego, wysportowanego i pełnego życia mężczyznę (28 lat), w czasie snu, bez żadnych oznak cierpienia. Dlatego te wszystkie rewelacje o otruciu/morderstwie papieża traktuję bardzo, bardzo sceptycznie.

 18. Jan Paweł pierwszy sprzeciwił się masonom i miał się właśnie zacząć proces oczyszczania w Watykanie z macek masonerii. Niestety Masoneria w cześniej dorwała Jana Pawła I. I tak drapieżnik zamienił się w ofiare Jan Paweł pierwszy z lekceważył swojego wroga myślał napewno że masonów w Watykanie zasiadujących już od lat…że tych architektów świata da się pozbyć metodami administracyjnymi bo przecież Watykan to monarchia a jednak nawet sam Papież w Watykanie nic nie znaczy wystarczy że tylko zacznie nie tak robić jak chce tego Masoneria i to już jest koniec dla każdego papieża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także